Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam egy éves múlt 2 hete,...

Kisfiam egy éves múlt 2 hete, és úgy elkapta a nátha, hogy nem bír kikeveredni belőle! Orvos nem mondta külön, hogy valami vitamint adjak neki! Ti adnátok neki, vagy elég a gyümi, amit megeszik?

Figyelt kérdés
3-4 hete náthás, szerencse más baja nincs, a foga is jön! Volt piros a torka, de az elmúlt szerencsére! Most a füle piros egy kicsit, vagyis azt mondta a doki, hogy nem fényes (nem tudom, ez mit jelent)! De nem mond semmit, hogy adjak neki valami vitamint! Én meg elfelejtettem megkérdezni! De viszont van itthon Cebion-om, azt lehet neki adni?
2011. okt. 21. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Cebiont mindenképp adj! Nálunk sokat segít nátha idején.
2011. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2X10 cseppet rakjál az italába reggel-este. Plussz én még bérescseppet is adok mellé 10-10 cseppet...

Ja de most nézem,hogy neked még csak 1 éves a kisfiad...nekem már 2 éves múlt a kislányom,úgy adok annyit...

Szerintem nézd a tájékoztatót hogy mennyit szabad!

2011. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. okt. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!