Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Komfort 1 tápszer...

Milupa Komfort 1 tápszer kapható még Magyarországon?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, ennek a megfelelőjét kapja a babám, fogok kapni otthon? Ha igen, hol (drogériában is?), és mennyibe kerül?
2011. júl. 8. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. három hónapja még kapható volt. Receptre vettük gyógyszertárban, párszáz forint volt így, de pontosan már nem tudom. Gondolom, azóta is kapható, de nekünk váltanunk kellett bukás elleni tápira.
2011. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok, csak olvastam valamit, hogy be akarták/akarják vonni. Akkor gondolom, recept nélkül is kapható. :)
2011. júl. 8. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Recept nélkül kb. 2800 Ft, receptre kb. 2100. Én múlt héten vettem a fiamnak gyógyszertárban. Nem hallottam róla, hogy be akarnák tiltani. Nekünk csak ez segített a hasfájáson, úgyhogy én csak jókat tudok mondani róla.
2011. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. Így ugyanis nem kell megvennem előre és hazaszállítani, ráadásul otthon fele annyiba kerül, recept nélkül is. :)
2011. júl. 8. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!