Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babam elutasitja vacsora...

9 hós babam elutasitja vacsorara a kanalasat, a fozeleket. Csak a tápszert,300 ml joejttapszer,5 ora mulva megis ehesen kel, mit tegyek? Sinlacot milyen aranyban adjak a tapszerehez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sinlac nagyon sűríti, óvatosan bánj vele, mert beszorul a cumiba.Adagolás rajta van. Nekünk tejbegríz sűrűségű volt, de kanállal megették a lányok. /"bukósak" voltak, de később is ették, ízlett nekik./
2011. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném vacsorára a tápszer elhagyását, azaz szerintem adj neki azt, majd 5 óra múlva, amikor éhesen kel, etesd meg. Majd idővel átalussza az éjszakát. Sokan ilyenkor még 2-3x is ébrednek éjjel. Az én babám 10 hós, és átalussza az éjszakát, tápszerrel, de kb hetente 1x ébred éjszaka enni. Megeszi, alszik tovább.
2011. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiam ennyi idösen jol lakott a tápszertöl, ugy hogy tettem bele sinlacot, egyébként ö is felébredt. én ugy csináltam hogy 220 ml viz, 5 adag tápszer a mérökéjével és 5 kávéskanál sinlac, jol rázd össze, most igy issza a fiam pedig már egy éves, és ugy vacsizik hogy a délutáni alvás után kapja a tápot és este 7 körül egy üveg fözi, akkor már éhes igy megszi, ha este adtam a tápot, uztána már ö sem evett fözeléket, de igy alszik egész éjjel, pedig nagy zabagép.
2011. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De amig nem eszi meg a fozeleket vacsira, sosem fogja ataludni tapszerrel az ejszakat. 1.00 kor kel, jol bekajal, aztan csak nyoszorog, forog, es 5-6 kor kezdodik ujra a nap tapszerrel. Husis csaj. Csak 3 hós koraig aludta at az ejszakat.
2011. júl. 8. 13:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!