Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell 4 hónapos babámnak...

Miért kell 4 hónapos babámnak minden alvás előtt ordítani?

Figyelt kérdés
Pedig idejében észre veszem, ha álmos és viszem aludni. Általában 1 óra ébrenlét után már álmos, aludni akar, de ez csak ordítva megy. Miután elalszik nagy nehezen akkor meg letenni nem lehet nappal mert felébred és újra kezdi az ordítást. Pedig nem így indult nem kézben aludt.
2011. júl. 8. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 4,5 hónapos,ugyanaz volt mint nálad,detto!Most 1hete saját magától abba hagyta,és szinte egyedül alszik el!Nekünk is kb 10 perc ordítás,és popsi ütögetéssel aludt el+babakocsiban.Mindig változnak,én sem gondoltam,de hála isten!Kitartást!
2011. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Gratula! nem kellett volna elkényeztetni!!! Nem szabad kézben altatni, sem pedig álllandóan tologatni babakocsiban sem!! Megszokja, h csak mozgás közben jó aludni és ahogy lerakod ordít! Még nagyon kicsi, ha üvölt, akkorse vedd fel. Majd elalszik.. Persze ha érzed, h ez nem hiszti, vagy, h fáj vmi Neki, akkor nyugtasd meg, de ne altasd kézben, mert pár évig még szívhatod a fogadat majd...
2011. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2,5 hós leányzónál is mostanában keveredtek össze a dolgok, nem lehet a meleg miatt? Eddig napközben, ha álmos volt, megkapta a cumit, és el is aludt, nem kellett ringatni, meg semmi. Ma meg egyszerűen esélytelen volt, nyűgös volt, ha letettem, végül sikerült elringatni, és le is tudtam tenni, most alszik, de ez egy kb. másfél órás tortúra után sikerült.
2011. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Na ez az!! Igy lesz elrontva pontosan!!! Ha eddig elaludt.. Aztán egyszer vmiért nem és rájön, hogy huha, csak kicsit hisztizni kell és máris sokkal jobb így alaludni.. Hát akkor ezt fogja csinálni.. Egy baba könnyen rájön, h milyen tevékenységének van pozitív hatása.... Ergo sír, egyből mindenki rá figyel, felveszik, gügyögnek neki.. Megnyugszik, leteszik.. Mi a megoldás? Többet kell sírni, mert akkor egyből figyelnek rá.. Miért olyan nehéz ezt a logikát lekövetni?? :)))
2011. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!