Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan fogom tudni, hogy a...

Honnan fogom tudni, hogy a babámnak már csak 1 alvás kell 1 nap?

Figyelt kérdés
9 hónapos múlt.Onnan,hogy nem fog elaludni délelőtt?Bocs a hülye kérdésért.
2009. szept. 9. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.Kisfiam is most váltott.
2009. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem is tudtad lerakni aludni?Csak kicsit később,vagy délután?
2009. szept. 9. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak ez csak olyan 14 hónaposan jött el hogy már nem akart kétszer aludni.

Egyszerüen letettem, kis állatkáival besötétitve ahogy szoktam, és nem aludt már el délelőtt, illetve ha délelőtt el is aludt akkor meg már délután nem.

Szórakoztatta magát a kiságyban majd egy idő után nem hogy elcsitult volna, ahnem egyre inkább nyüglődött stb.

Szóval egyértelműen jelezte hogy köszöni neki elég egy alvás is.

Azóta is egyszer alszik 2,5 órát és annyival jól elvan :)

20 hónapos

2009. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2009. szept. 9. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 9 hósan csinált ilyet egy két hétig hogy csak egyszer aludt, most 10 hós és hol egyszer hol kétszer alszik. Ha álmosnak látom megpróbálom letenni vagy kiviszem sétálni és vagy elalszik vagy nem. De van hogy amikor kétszer alszik későn fekszik és dilis. Pedig többet aldudt. Ezt nem értem én sem. Tegnap pl 2 órát aludt, du kettőkor kelt és este 9kor aludt el. És nem volt fáradt, legalábbis nem látszott rajta.
2009. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. szept. 9. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 11,5 hónapos és eddig 2x aludt,de mostanában nagyon nehezen alszik el,sokáig kell altatni,én ebbol gondolom,hogy elég lenne 1x aludnia.Szóval most próbálunk áttérni az egyszeri alvásra,de elég nehéz,mert ossze-vissza alszik,van,hogy késo délután már olyan álmos,hogy séta kozben elalszik,de majd csak kialakul.
2009. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en fiam is nagyon nehezen aludt el delelott meg ejjel rengeteget fent volt.Aztan mar kivoltam h eleg ebbol es lassan toltam a delelotti alvast igy par nap alatt sikerult 12ig tolnom.Igy most 12tol 14ig alszik es este 20-ig birja aztan szunya:)13hos
2009. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!