Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni már tudó, de utcán még...

Járni már tudó, de utcán még főleg sport babakocsiban tolt nagyobb babákat milyen ruhában visztek ilyenkor sétálni?

Figyelt kérdés
A kisfiamat idáig overallban vittem sétálni. A sport babakocsiban jó is lenne az overall. De ha kiveszem, hogy sétáljon egy kicsit, akkor az overallban nehezen tud menni, mert nagyon vastag az anyaga. Ezért sokszor elesik. Ti miben viszitek a nagyobb babákat sétálni, hogy gyalog is tudjanak közlekedni, de meg se fázzanak?
2009. márc. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 9 hósak vagyunk, menni még nem megyünk, csak felállunk, de én sportbabakocsiban egy farmernadrágot adok r 8vastagabbat/ alá egy harisnyát és egy vastag pólót, meg egy kis kabátot. Cipőnk nekünk még nincsen, így egy tutyit húzok a lábára (vastagabbet) és így megyünk sétálni. Plusz, egy takaróval betakarom a sportkocsiban is. De nekünk a babakocsinkon van egy lábvédő, így az még pluszbn melegít. A te manód mennyi idős? üdv Egy 9 hós manó anyukája
2009. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a póló helyett pulcsira gondoltam.....elírtam bocsi...
2009. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

11 hónapos a kisfiam. Mostanában szoktunk a játszótérre úgy menni, hogy ott járkál, hintázik egy kicsit, meg felültetem egy-két biztonságosabb játékra. Csak sokszor elesik a vastag overallban. Lehet, hogy mostmár én is megpróbálom a farmer+harisnya és dzseki kombinációt. Ezek szerint már nem fáznak benne?

2009. márc. 30. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jobb az idő akkor mi is harisnya+nadrágban megyünk sétálni.Pulóver+kabátban,én is viszek lábzsákot és takarót,mert néha egy perc alatt megváltozik az idő.

Az én babóm most 10 hós,de még nem megy,így a lábikójára én is egy tutyit húzok!

2009. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!