Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Vector 4 air babakocsib...

Espiro Vector 4 air babakocsiban az jó vagy rossz, hogy a sport résznél az egész dönthető és nem csak a háttámla?

Figyelt kérdés

Pl ha elalszik a baba, akkor úgy tudom elfektetni, mintha ülne, csak vízszintesen?Ez nem kényelmetlen?Esetleg ha valakinek van tudna belinkelni képet?

Egyébként magáról a babakocsiról is várok jó vagy rossz tapasztalatokat, véleményeket.Köszönöm:)


2010. nov. 21. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Képem nincs, de én imádom. A fiam 4 hós volt, amikor megvettük (addig kölcsönt használtunk) és nagyon szeretem. Ma már 14 hós, még mindig tökéletes. Könnyű tolni, könnyű a baba irányát változtatni, az egész kocsi könnyű. Olyan helyen lakom, ahol sok járdaszegély van, meg emelkedők és azokon is simán átmegy. A ledönthető üléssel nem volt gond soha, a fiam aludt benne párszor, bár nem volt soha nagy babakocsis alvó. ÉS 4,5 hósan már ült. A lényeg: bevált a kocsi, csak ajánlani tudom. Egyetlen hibája, hogy nem lehet bele pakolni, az alsó tárolója jelképes, ráakasztani táskát lehetetlen (vagy csak én vagyok béna), tehát nagybevásárláshoz nem jó.
2010. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Nekünk is ilyen babakocsink van,bár az én kisfiam még csak 3,5 hónapos,eddig a mózeskosaras részt használtuk. Én nagyon szeretem ezt a kocsit és ami a legfőbb,hogy a pici is szívesen alszik benne. Tolni nagyon könnyű bármilyen útviszonynál.Én elégedett vagyok vele eddig.
2010. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekünk light van, de csak a kereke más egy kicsit ha jól sejtem

Szerintem ez hátrány, a sport résznek 3 fokozata van, fekvő, félig fekvő, ülő, na most a teljesen fekvő pozíció egyáltalán nem használható, mert a gyerek lábai akkor az égnek állnak, képzelj el egy ülő gyereket, akit hanyatt döntesz, de a lába ülő pozícióban marad, na szóval ez gáz

Mi a félig fekvő pocizót használtuk sokáig, aztán kb 1 éves korától a teljesen ülőt is.

Én még azt nem szeretem benn, hogy nem fordítható át a tolókar, ezzel mi szenvedtünk, kisfiam nem bírta a napot, napernyő kellett. Igaz a sport rész kétoldalról is beletehető, de mikor elindulsz, eldöntöd hogy teszed bele, mivel egy babával már nem lehet kivenni és babástól megfordítani.

További hátránya a kocsinak, hogy nagyon kicsi a csomagtartó, és szarul is van kialakítva, alig lehet beletuszkolni a dolgokat.

Ja és nehéz összehajtani a kocsit, pl csomagtartóba betenni, 2 pici pöcök van, alig lehet megtalálni, ujjheggyel lehet csak benyomni elég nehezen, egyszerre kell nyomni mindkettőt + a kart tolni lefelé, szóval 3 kéz kéne hozzá :(

Mindezek után lehet furán hangzik, de én alapvetően szeretem a kocsinkat, egyszerű, könnyű, jól néz ki :) ilyen áron akkor ez volt a legjobb

2010. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen egyben dönthető babakocsim van és eddig nincs gond vele!Sokan mondták,hogy nem lesz jó,mert nem tudom hasra tenni benne a gyereket!Szerencsém van ,mert utál hason lenni!:)
2010. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem ilyen a babakocsink, de egy ismerősömnek igen. Nagyon mutatós szerintem, de a babának nem egészséges. Amíg pici és babakocsiban alszik órákat akkor a vízszintes helyzet kényelmes neki és a gerincének is ez az egészséges. Az én kislányom nagyon sokat aludt mózesban éééés hason!

Télen is ki tudtam benne tolni, aztán meg jött a sportrész, azt is el tudtam fektetni, iszonyú jókat aludt babakocsiban.

Nekünk egy régebbi Chicco babakocsink van-volt, sajnos álmaim babakocsiját nem tudtam megvenni, de azóta lecseréltük egy sport Chipolino Ultrára.

Pont azért cseréltük le, hogy a tolókarral átfordítható legyen a babakocsi a szél és a nap miatt.

Nem tudom mennyibe kerül ez a babakocsi, amiről írtál, én küldök egy linket álmaim babakocsijáról. Minden megvan hozzá és ami még jobb, praktikusabb szerintem, hogy az ülést fordítod, és nem a tolókart, így a bolygókerék mindig elöl van, szerintem ez is fontos.

[link]

Ez 139.999,- körül szokott mozogni.

Ja, és még egy előny, ehhez a babakocsihoz a mózeshoz, lehet kapni speckó övet, amivel a babát be tudod kötni fekvő helyzetbe a mózesba, és a mózest be lehet kötni az autóba. Az én picim órákig aludt, addig mi bejártuk vele a fél világot és mindent el tudtunk intézni, nem kellett a hordozóból ki-betenni, hogy vízszintben tudjon lenni.

2010. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

az espiró kocsinak is van mózes része, teljesen jó, úgy alszik benne a baba ahogy akar, hason, háton, teljesen vízszintes, mi majdnem fél évig használtuk

én 17 hónapja vettem ezt a kocsit , és a mózessel + sport résszel együtt 60 ezer volt, szóval van egy kis árkülönbség az általad ajánlotthoz képest, sajnos nem mindenki tud 140 ezerért kocsit venni, mi nem tudtunk legalábbis :(

2010. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Írtam, hogy nem tudom mennyibe kerül az a babakocsi, amiről Ti beszéltek. Én sem tudtam megvenni a Chicco babakocsit, azért lett álmaim babakocsija, amit használtunk azt úgy kaptuk. Igazából a sportrésze a fontos, hogy a hagyományos sportkocsikban tud vízszintbe is lenni a baba, mármint a gerince, a fix-ben pedig ülve döntöd az egész gyereket, szerintem ez nem egészséges.

Egyébként ez még közép árkategóriás, hisz van 270.000,- ft-os babakocsi is, természetesen nem az én pénztárcámra szabva.

Amúgy meg véleményt kérdeztek, hát írtam, de mindenki maga dönti el, hogy mit vesz.

2010. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!