Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél honapos a kislányom...

10 és fél honapos a kislányom a hetedik fogacskája most bujt ki vettem neki Vadenekum rozsaszin fogkrémet és neki való fogkefét, kérdésem hogy használhatom ezt a fogkrémet ha nem akkor milyent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
na erre én is kiváncsi vagyok , mert egyenlore csak fogkefét használunk, amelyik fogkrémre rá van írva, hogy 0 hotol azt lenyelheti? vagy hogy van ez? és milyen fogkefe legyen? mert a milyénk szilikonos.
2011. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy lehet-e használni a Vademecumos fokrémet 10,5 hónaposnál,mert a legtöbb gyerekfogkrém 1 éves kortól használható.És nekünk is van itthon rózsaszín Vademecum,de nincs ráírva.Viszont van Gabi fogkrémünk is,az viszont 1 éves kortól.

A fogkefe,meg lehet egy pici fejű fogkefe.Vagy ujjra húzható vagy sima,de lényeg,hogy a legkisebb fejű.

2011. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben vettem 0 hónapos kortól használható fogkrémet,és ahhoz adtak egy ujjra húzható szilikon fogkefét,azzal mosom az 1 évesem mind a 2 fogát!:)


[link]


ez az

2011. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmex babafogkrém bármilyen idős babánál használható az első fogak kibújása után!
2011. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a v álaszokat
2011. júl. 10. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!