Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ellen tudtok állni a vásárlási...

Ellen tudtok állni a vásárlási kényszernek, ha már bőven megvannak az adott szezonra a babátoknak a ruhái, ha gyönyörű ruhákat láttok leárazva?

Figyelt kérdés

Ma voltam a Tesco-ban csodaszép kislányruhákat láttam,a szezon elején vettem párat,majd vettem mikor már elkezdték leárazni őket,majd ma ismét venni akartam amikor az 5600 Ft-os kisruhát 1100 Ft-ért láttam...DE visszatartottam magam,mert van bőven ruhája a 10 hónapos kislányomnak,viszont a szívem szakadt meg a kisruhákért,mert elképzeltem bennük a kistündérkémet :-).


A C&A-ban is láttam nagyon szépeket... ;-)


2011. júl. 8. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, azért nem veszek neki ruhát, hogy csak egyszer-kétszer adjam rá.
2011. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyesen teszed,ma én is büszke vagyok magamra,hogy nem vásároltam feleslegesen.
2011. júl. 8. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de nem is bánom. Általában mindenből van több méret és eggyel nagyobbat szoktam venni, hogy még szezonban, de később jó legyen.
2011. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne menjél ruhaboltba! Gondolj arra, hogy majd akkor megveszed, amikor leárazzák (lehet, hogy addigra el is fogy). Pároddal menj a Tescóba.
2011. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy csinálom, persze nem szándékosan, hogy minden alkalommal megnézem a leárazásokat. Először 30 %, majd 50, végül ha jól emlékszem 70%-ért adják a ruhákat, igaz, nem mindet. Sokat járok a Tescoba, tőlünk 10 perc sétával és nem is óriás, olyan Kaisers méretű, nincsenek sokan.

Szóval, mindig várom, hogy menjen lejjeb az ár, így sok ruháról lecsúszok, mert vége az akciónak, vagy elfogy hamarabb. Ami marad, azokból válogatok, persze a 70%-osokból, de csak akkor, ha nagyon megtetszik.

Sok szépet vettem már így, de sokat is spóroltam, hogy hamarabb vége lett az akciónak:)

Én inkább a turizást részesítem előnyben. Tavasszal gőzerővel szedem össze a nyári ruhákat, nyár vége felé meg már a vastagabb, őszi, téli ruhákat veszem. Mindenből a nagyobb méretet keresem, így tökéletesen el vagyunk látva mindennel, hónapok óta nem kellett a lányomnak ruhát vennem, annyi van nyárra.

A tescos akcióban most pizsirugikat vettem, abból is nagyobbakat, őszre, télre. Ezek most voltak leárazva.

Lányom 16 hónapos, nagyon gyorsan nő, én nem adok ki több ezret egy ruhácskáért amikor pár százért majdhogynem különbet turizok.:) És engem kikapcsol a turkálás, imádom. Elfog a vadászösztön:))

2011. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok,csak nem a ruhákkal,hanem játékokkal(nekem fiaim vannak).Képtelen vagyok leállni,bevadulok,és egy halomnyit összevásárolok nekik,de állítom,hogy én jobban örülök nekik,mint ők.Ebben a hónapban is játékmaratont rendeztem,pedig valóban felesleges,minap adtam nekik egy lábast meg egy fakanalat,és órákig eljátszottak vele...

Ami vigasztal,hogy a megunt játékaikat jó áron el tudom adni.

2011. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem birok ellenallni, annyi cucca van mar. Szerintem, lesz jopar ruha, amit ra sem adok... Ugyhogy en lealltam...
2011. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmiben sem tudok ellenállni, legyen az játék, ruha, kiscipő. Van olyan ruhája, amit nem viselt, mert kinőtte, de nem érdekel, szeretek vásárolni:)
2011. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most edzek az ellenállásra.

Ha kijövök a boltból, úgyis lecsillapodok, a varázslat csak ott bent per pillanat hat.


Kaptunk egy csomó ruhát kölcsön, és jön is folyamatosan, ahogy növi ki egy másik kislány. NINCS RÁ SZÜKSÉGÜNK. Magamnak ugyanez! Mindenféle csip-csup felesleges dolgok úton-útfélen, az Auchanban is pakolok mindent, a háromnegyede luxus, vagy fölösleges bespajzolás. Pedig amikor otthon vagyunk, nincs semmiben hiányunk, mindenünk megvan.


Kevesebb pénzből fogunk élni ugye, én ezért eléggé beparáztam, hogy hogy osszuk be, és most nagyon tanulok spórolni.

2011. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elején is megvettem mindent,de mikor úgy kellett elvigyem a bababizibe ,hogy nem is volt rajta és adtak érte 200!!!ft-ot:(((

Nah akkor jöttem rá,hogy tök felesleges összevásásrolni mindent!Főleg nyáron,mikor úgyis max csak egy body van rajta,mert hőség van!

2011. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!