Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyszor furdetitek 1 heten...

Hanyszor furdetitek 1 heten par hetes babatokat?

Figyelt kérdés
Mi kulfoldon elunk es itt azt mondtak a korhazba hogy 1 max 2x egy heten boven eleg, mert nagyon kiszaritja a kis boruket a furcsi. Az en fiam mist 4 hetes es imadom furcs utan olyan fini illata van, meg ha furdik, utanna sokkal jobbab alszik ejszaka. Azon gondolkodom hogy minden nap megfurdessem aztan jol bekremezem hogy ne szaradjon a bore.
2010. máj. 7. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minden este megfürdetem, utána bekrémezem. A kórházban is minden nap elvitték megfürdetni.
2010. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Hétszer. Gyógyszertári fürdetőkrémmel amit felírt az orvos és amitől nem szárad ki a bőre.
2010. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Én minden nap fürdettem, csak hogy megszokja, hogy ez is az esti rutin rése.
2010. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én minden nap fürdettem a fiamat, amikor ekkora volt, és még krémet sem használtam, csak a fenekére, mégsem volt száraz a bőre. Sok múlik persze azon, hogy mennyire érzékeny a baba bőre, és azon is, mennyire kemény nálatok a víz.


Az én javaslatom, hogy próbálkozz meg a napi fürdetéssel, és ha azt látod, hogy nem bírja a bőre, akkor csökkentsd le! Egy ekkora lurkó még nem koszolja össze magát, tehát szükség nincsen rá, viszont ha nem árt, akkor nem is tilos. Az én fiam pici korától vízimádó, ezért én már el sem tudom tussolni az esti fürdést, ha akarom sem. :) Minden nap egy órát ázik, kivéve amikor babaúszás van. Igaz, ő már két éves, de újszülött korától így van ez. (Bár akkoriban még csak max fél óra volt a pancsolás.)

2010. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden este fürdettem/fürdetem. Most 7 hónapos.
2010. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Minden nap. Használj fürdetőkrémet, ha száraz a bőre. Gondolj bele, azért a baba is izzadhat, és hiába törlöd le a popsiját hiperszuper törlőkendővel, azért mégis csak az a legjobb, ha esténként megmosod.

Külföldön ezek szerint a kórházi dolgozók is csak hetente kétszer fürdenek... :)

De most komolyan. Tényleg szoktasd rá a napi tisztálkodásra, mert akkor hamarabb beáll ő is a napirendre, tudni fogja egy idő után, hogy na este van, fürcsi.

2010. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az enyém is mindennap fürdik. Nagyon élvezi. 3,5 hónapos
2010. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
minden nap!!!!Fontos!!
2010. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én is minden nap fürdetem a lányomat most 4 hetes
2010. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minden este van pancsizunk.Ez nálunk amolyan rituálé szinte a kezdetek óta.Meglátja a kádját és tudja,hogy jön a móka.

Szerintem szükség van rá,nem is a "koszolódás" miatt,hanem mert rendszerbe van így a baba.9 hós

2010. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!