Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egészséges ha az 1 hónapos...

Az egészséges ha az 1 hónapos babám napok óta szinte csak éjszaka alszik, napközben fent van?

Figyelt kérdés
Dörzsöli a szemét, de nem tud elaludni, ha elalszik, akkor meg fél óra múlva sírva ébred. Hasfájását már kezeljük. Éjszaka felébred 3 óránként enni. És mennyi tápszert adhatok neki 3 óra alvás után? Mert 90ml kevés, lehet már 120ml-t adni neki 1 hónaposan?
2011. júl. 9. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
rajta van a dobozon mennyit adhatsz neki. az kb 3-4 óránkénti étkezésre van. azért ha napi 1-2x megeszik 30ml-vel többet akkor sem lesz semmi baja.
2011. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyi tápszert, amennyit elfogad. Mar tapszeres? Nalunk is a tapszerezestol kezdodott a hasfajas, bar 3 hosan. A fel

ora is alvás. Tehat azert alszik tobbszor felorakat. Az nem gond. Enyem 10 hós, 2x alszik fel orat, kisebb koraban 3x 4x aludt fel

orat.

2011. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyatejet is kap. De nem tudom szoptatni, így kifejem és cumisüvegből kapja, de csak 2-3 étkezésnyi tejem van.
2011. júl. 9. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd szoptatni, keress fel egy szoptatási tanácsadót. Ismerek olyan anyukát, aki 5 hetesen tudta csak elkezdeni, és végül teljesen elhagyták a tápszert.


Egyébként az alvás-nem alvás sok mindentől lehet. Teheted magadra hordozó kendőbe, vagy viheted sétálni babakocsiban (bár ebben a hőségben valóban nehéz), vagy tedd babahordozóba és ringasd, próbálj rájönni, hogyan szeret aludni, mert napi fél óra azért kevéske.

2011. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon keveset aludt tavaly ilyenkor, akkor volt egy hónapos. Mindenfélét próbáltam én is, nálunk gyakori volt, hogy szomjas volt, azért nem aludt. Azóta is rengeteg vizet iszik, próbáld ki, hátha ő is csak szomjas.
2011. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!