Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben mikor viszitek...

Ilyen melegben mikor viszitek sétálni babátokat, és mit adtok rá? Az én kislányom 4 hónapos.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vittem ma ki az 1 éves kisfiamat. Most is 35 fokot mutat a mérő...
2011. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd szerintem nyolc után megyünk(ha megyünk),rövidgatya,poló kombinációval,3 hónapos a kislány
2011. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kora délelőtt vagy késő délután nyugodtan menjetek, mindenkinek jót tesz a bezártság és a fülledt lakás után. Bőven elég egy body rövid gatyával vagy akár a póló egy szoknyával. 30 fok körül ennél több nem kell még neki sem :)
2011. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ma pl. nem voltunk, mert iszonyat forróság volt még 7-kor is. Tegnap fél 7 körül indultunk el, póló-rövidnadrág volt rajta.

Ma délelőtt kitettem az árnyékba a kertben, de csak egy ujjatlan kis póló volt rajta meg pelus. Így is melege volt.

4,5 hónapos kislány anyukája

2011. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reggel voltunk kint, amúgy meg árnyékba délután is és csak egy pelus volt rajta. Vizezgettem a kis kobakját és egy nagy esernyő-napernyővel közlekedtünk :)) 9 hónapos a kisebbik kicsim :)
2011. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mentünk le ma...kisfiam reggel 6kor szopizott, aztán negyed 10ig visszaaludt, aminek nagyon örültem,de akkor már nagyon meleg volt.fél8kor már fürdetés van, de még akkor is rekkenő hőség volt mifelénk...annyi ideig volt kint, míg kocsi ültünk, és átmentünk szüleimhez.Amúgy ujjatlan body volt rajta, 8,5 hónapos.
2011. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos a fiam. Mi kétszer voltunk vele lent (háromhoz van szokva).

Először de. 10 körül, majd du. 5 körül. Muszáj volt mert már megőrült idebent. Egy ujjatlan body volt rajta, végig árnyékban voltunk, és volt nálam egy vizes pelus, azzal áttörölgettem a kis fejét. Nagyon élvezte mindkét sétát!

2011. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy ma nem megyünk sétálni. Még este 8kor is 30fok fölött volt.
2011. júl. 10. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!