Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le vigyem a levegőre a kislány...

Le vigyem a levegőre a kislányom? Nem ártok vele neki még jobban? Ti ilyenkor leviszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Meg van fázva szegénykém,folyik az orra prüszköl köhög,elég sápadt de most nem olyan nyűgös. Volt láza is,kapott gyógyszert. Most nem tudom eldönteni hogy amíg beteg ki vigyem e. 8hónapos,és most először beteg.
2010. nov. 4. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam levinni ilyenkor, ha már 12 órája nincs láza, de a szoba mindig szellőztetve van kicsit többet is mint az egészséges időszakban.
2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem vinném ki csak akkor ha muszáj menni valahová és nem tudod kire bízni.
2010. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm van kire bízni,itt a nagyanyja. Csak eddig még minden nap volt a levegőn,persze csak akkor ha nem szakadt az eső.
2010. nov. 4. 11:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Én viszont kivinném. Igaz elég nyálkás idő van, de egy kis levegő szerintem sose árt. Az én fiam valahogy igényli is, sokkal nyugodtabbak az éjszakái, ha napközben volt levegőn.

nem vagyunk egyformák, és gyerekeink se azok. :)

2010. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kis drágám imád nézelődni. Nagyon szereti az autókat.
2010. nov. 4. 11:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Ha legalább 12 órája nincs láza, egy kis levegőzés nem árt.
2010. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mennyi időre vigyem le,mert általában 1,5-2órát vagyunk kint.
2010. nov. 4. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Legalább fél órára vidd ki:)
2010. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor az én lányom megfázott (orrdugulás, majd orrfolyás, és köhögés), nem volt hőemelkedése sem. Ugyan úgy kivittem, csak jobban bebugyoláltam. Igen is jót tesz neki a levegő. 2 nap alatt át is ment rajta az egész, míg az apja, aki bent ül a gép előtt reggeltől estig (dolgozik), 2 hét alatt gyógyult csak meg!

Ráadásul most 20 fok van kint, végképp nem tudsz ezzel ártani neki!

Jobbulást Neki!

2010. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk kimondottan ajánlotta a dokinéni, hogy vigyük ki, mikor meg volt fázva. Fél, háromnegyed óra elég neki sztem.

De csak ha nincs láza.

2010. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!