Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápis anyukák! 10 hónapos...

Tápis anyukák! 10 hónapos babátoknak mikor és mit adtok lefekvés előtt enni?

Figyelt kérdés
Én eddig egy üveg tápit adtam fürcsi után, az esti szopi pótlására. Mostanában úgy veszem észre meglenne nélküle is, de akkor valami táplálót kéne vacsiznia. És eddig fürcsi előtt közvetlenül nem etettem, nehogy felkavarodjon a gyomra. Ti hogyan csináljátok? Köszi
2009. márc. 30. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1-én lesz 10 hós a fiam. Nálunk 7 kor van a fürcsi, utána ahogy felöltöztem hálózsákba, adok neki 240 ml tápszert(milupa milumil) és amikor megitta berakom hasra az ágyikójába, általában egyből szunyál, negyed 8- fél 8 körül.Szerintem a reggeli és az esti tápit tartsd meg egyenlőre, majd 1 éves kora után váltsd fel tejjel vagy kakaóval. Még pici komolyabb vacsihoz és 2 tejalapú étkezés kell még nekik mindenképp.
2009. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 fürcsi, fél 8 vacsi: 270 tápszer. most dm 3as, amitől először nagyon féltem, de rettentő sűrű, jól eltelíti a pocakját. aztán böfi, kis játék, 8kor már alszik, reggelig:)
2009. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 óra tejpép 5 evőkanál. 20 óra fürdetés 20.30 alvás. Tápszert csak reggelre kap a Kislányom délben főzelék délután uzsira valami szilárd 10,5 hónapos.
2009. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hós,este fél 9 körül kb.240 ml tápszert vagy tejpépet eszik,reggel kb.160-200 ml-t.
2009. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos rossz evő lányomnak este lefekvés előtt Sinlac-ot adok tápszerként 180 ml-t de ennyit sosem eszik meg maximum 140-160 ml-t.
2009. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!