Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Lefekvés...

Szoptatós anyukák! Lefekvés elott rendes kaját adtok az 1 év koruli babátoknak, vagy csak szopizik? Az én babám 6 korul eszik tejpépet és 9 korul szopizik, jó így, vagy az anyatej ilyenkor már nem elég neki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha éjjel már nem reklamál, akkor valószínű, hogy elég neki. Nem jó leterhelni a kis pociját éjjelre sem.
2009. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éjjel sokszor felkel szopizni,de ez mindig is így volt,ez alapján nem tudom,hogy jól csinálom-e.
2009. szept. 23. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 körül kap főzeléket vagy tejpépet, és 1/2 10-kor, lefekvés előtt még megszoptatom. A vacsiból nem eszik teljes adagot, főzelékből úgy 120 gramm körül, a tejpépet 100 ml vízből csinálom neki. Amióta így eszik, azóta reggel 8-9-ig egyhuzamban alszik.
2009. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az enyém fél 7 körül eszik gyümölcsöt vagy főzeléket, utána esetleg a mi vacsoránkból pár falatot, és 9 után tápszert.

1 éves

szerintem ez így jó még, mert tulajdonképpen a 6-7 óra körüli szilárd étel a vacsora, és utána a lefekvés előtti tápszer/anyatej a ráadás.

éjjel biztos nem az éhség miatt szopik, csak a megszokás miatt.

2009. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!