Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az indigógyerek? Miről...

Milyen az indigógyerek? Miről lehet felismerni? Egyáltalán hány éves hónapos korban fedezhető fel ha az?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Én nem tudom pontosan mik a jelek, de már újszülött korban megvannak, és az aurájuk indigókék, innen a név. Ma már a többség ezzel születik. Később pl. a hiperaktívnak nevezett gyerekek ilyenek, de valójában csak tudni kellene őket kezelni.
2011. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Véleményem szerint ez az elnevezés mögé bújnak azok akik nem bírták megnevelni a gyereküket.

2011. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
hova tűnt az első 2 értelmes válasz? :D
2011. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom mi az az indigó gyerek csak az első válaszolónak írnám, a hiperaktivitás nem egy rosszalkodás, neveletlenség, túlmozgékonyság, csak a neve megtévesztő. súlyos figyelemzavar és tanulási nehézség, ez egy betegség
2011. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények. Sokak szerint a hiperaktivitás nem létezik mint betegség. Az orvosok,pszichológusok húzták rá a mozgékony,estlegesen kezelhetetlen gyerekekre. és ha benyugtatózzák őket, akkor jobb lesz? csak a felnőtteknek lesz kényelmesebb és a pszichiáternek munkája,miközben az igazi elmebetegek kint rohangálnak az utcán. Tényleg nem megbántani szeretnék senkit. Személyes véleményem szerint a hiperaktív gyerekek betegként való kezelése egy teljesen kudarcra ítélt, sötét, gonosz dolog.

Az ok másban rejlik.

2011. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mint írtam, a hiperaktivitás NEM MOZGÉKONYSÁG!

olvass utána! egyébként csak 6-7 éves korban tudják diagnosztizálni, nem is tudom miről hadoválsz, komolyan...

2011. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de te nem érted az egészet, kár is veled szót váltani, hiszen láthatóan te is rögtön bepöccensz, olvass utána te! Én ismerem a témát és tudom miről beszélek. Amiről te beszélsz, az lehet hogy a diagnózis, de a valóságban nem létezik, és igenis mozgékonyabb gyerekekre húzzák rá mindazt amit írtál, nem a kis málékra. Hát már a nevében is benne van, hiperaktív.... És mivel az indigó témához nem tudsz hozzászólni, pedig ez a dolog itt ismert, kár a másikat lehurrogni, pláne hogy nem jól tudod.
2011. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!