Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik ilyen melegben a...

Miben alszik ilyen melegben a babátok (8 és fél hós)?

Figyelt kérdés
Adtok rá body-t?Vagy elég a pelus és vékogy takaró a derekára...Az én babám is nagyon szenved a melegtől...
2011. júl. 10. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
28 fok van a házban.
2011. júl. 10. 09:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Ujjatlan, vagy spagetti pántos kombidresszt adok rá, de még így is melege van, nagypárna huzattal takarom be, vagy textil pelussal, de lerugdossa mindet.
2011. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap egy szál badyban aludt 10 hós kislányom és még igy is szakadt róla a víz:(
2011. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pizsit adok rá,mert megy a klíma szinte egész nap,így hűvös van...De ha nagyinál vagyunk,akkor csak bodyban alszik.
2011. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pelusban, be sem takarom éjjelre, mert épphogy hűvösebb levegő jön csak be éjjel az ablakon.
2011. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rövid ujjú vagy ujjatlan badyban, nem takarom most borzasztó ez a hőség. Tegnap pl babakocsiban altattam éjfélig kinn az udvaron mert nem tudott elaludni éjfél után már a lakás is elviselhető volt akkor betettem az ágyába, ma is így lesz.
2011. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a pelenka van rajta, takaróhuzattal takarom be.
2011. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!