Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar enni 4 hónapos babám...

Nem akar enni 4 hónapos babám ebben a melegben. Már 2 óránként kínálom de egyszerűen még a 100 ml-it sem eszi meg. Ti babátok eszik rendesen? 30 fok van a szobában:S

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
várd ki míg megéhezik, akkor többet fog enni, nem csak nyammogni. de teljesen normális, hogy ilyenkor sokkal kevesebbet eszik, kínálgads sűrűn vízzel (ne teával, az szintén eltelíti és még annyira se fog enni)
2010. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 óránként eszi a 100ml-t? Az pedig nem semmi. Nálunk is 30 körül van-panel 3.em.Az én kisfiam sosem volt egy nagy evő,most is szenvedünk néha. Aludni is nehezen tud,sírdogál,kinlódik. :((
2010. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a nagy meleg előtt hány óránként evett, de szerintem simán ehet 4 óránként kb. Az én lányom 6 hónapos, a tízórai és az ebéd már kiváltásra került, tápot 3-szor kap. NEm kell aggódni, ha ilyenkor kevesebbet eszik, mert nagyon meleg van, ez elveheti az étvágyát. A lányom se eszik meg annyit, mint eddig, viszont kétszer annyi teát iszik. Én bizony teát adok neki, a vizet nem fogadja el, most nem kisérletezem, lényeg, hogy sok folyadék csússzon.
2010. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem etetünk meg kinálgatunk kétóránként. Ha tejes/tápis, akkor add 3,5 -4 óránként, eszik, amennyit szeretne, közben folyadékot adj. Este sűrítheted a kaják számát, ha ugy látod, nincs meg a napi összmennyiség, de ne kintatsd egész nap.
2010. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!