Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekteát hogyan adjam 11...

Gyerekteát hogyan adjam 11 hónaposnak? S más tea milyen van?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem Pickwick gyerekteát. Szoktátok ízesíteni vagy csak úgy natur? egy literbe áztattam kb. 3-4 percig. ez jó így?


ez eléggé drága tea, igaz egy héten csak max 1-2 alkalommal adnék neki hátha jobban inná a folyadékot. de van más ami adható neki? a

pickwick 100%-osat nem mertem megvenni, nem tudom az adható e, nincs e benne allergén anyag pl. a málnásában. szoktam még neki édesköményből is forrázni.


2011. júl. 10. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rooibos teát szoktam még adni a gyerekeknek. Felnőtteknek is kitűnő. Ez sem túl olcsó, de sokáig elég. Van belőle különböző ízesítésű.

Én sosem rakok bele cukrot (magunknak sem)úgy is finomak.

Ízesítheted, dúsíthatod 100%-os gyümölcslével, vagy frissen facsartal is.

2011. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én hipp instant teát adok a kisfiamnak, imádja:)
2011. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi. most barack van itthon, akkor azt is tehetek bele?
2011. júl. 10. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és nem teszek bele cukrot. néha gyümölcslével keverem össze.
2011. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is van Milupa instantunk két féle is, de gondoltam a filter azért csak természetesebb. igaz az instandból is csak egy nagyon keveset adok neki, éppencsak hogy a víznek legyen íze.
2011. júl. 10. 10:56
 6/11 anonim ***** válasza:
én is úgy szoktam, nem úgy ahogy a dobozon írják a hígítást. egyébként még mecsek baby-t is szoktam neki adni, 3percig áztatom.
2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a mecsek baby hasfájásra van? mert "pici" korában adtam neki, nagyopn hasfájós volt, de a védőnőm azt mondta inkább ne adjak, mert az is bánthatja a pocakját. de még van itthon abból is, majd megpróbálom azt is.


az lenne a lényeg hogy mivel keveset iszik, nem akarok neki édeset sem adni, ne azt szokja meg, de nem tudom ízlik e magában a tea a babáknak?

2011. júl. 10. 11:03
 8/11 anonim ***** válasza:
mecsek baby teát ritkán adok neki, kb. 2 hetente. de nem sokat szokott belöle inni, mert nem valami jóízű, de nem akarok cukrot rakni bele. viszont az instant teákból képes 1-2 decit is meginni, az finom.
2011. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

most adtam neki a gyerekteából natur. ivott két kortyot, aztán olyan furcsán nézett rám :D

no meglátjuk. van egy őici íze a teának így is, remélem legalább ezt fogja inni.


tgnap adtam neki instantot, többet tettem bele mint szoktam, édes lett, de azt sem itta jobban.

2011. júl. 10. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég sok tea adható, nekünk a védőnő az összetevőkről komplett listát adott. Adgatsz sima csipkebogyót, csipkét hibiszkusszal, én sokszor az almát beledarabolom még, amikor forr, és az is ad édes ízt, mi minden nap főzünk, de 1 filter 1 literhez bőven elég. Van a dm-nak is gyerekteája.
2011. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!