Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha 10 hónapos fiam...

Az baj ha 10 hónapos fiam szinte minden nap Pickwick gyerekteát vagy más koffein nélküli teákat iszik?

Figyelt kérdés

Úgy ízesítem hogy 1 citrom leve és 3-4 ek. cukor.

Sok ez igy?


2011. júl. 31. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Az nem baj ha ilyen teát iszik, de a 3-4 evőkanál cukor RETTENTESEN sok!!!! A 2.5 éves lányom szerintem egy hónap alatt nem visz be 4 evőkanálnyi cukrot a szervezetébe, nemhogy egy 10 hósnak!
2011. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké!akkor hogy csináljam?nem tudok senkitől se tanácsot kérni,a védőnő meg nagyívbe tesz ránk.
2011. júl. 31. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a mennyiség, amit egyszerre beízesítesz? Mert pl. 2 l teába már nem olyan vészes a 3-4 ek. cukor, ám akkor csapott legyen. De lehetne inkább kevesebb, éppen csak valamicske. Ne szoktasd rá az édesre. :)
2011. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 l
2011. júl. 31. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi igy isszuk 2literhez 2evőkanál csapott cukor és egy evőkanál citromlé!
2011. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: enyém is 10 hós és kezdetektől üresen issza. se cukor, se citrom. neki nem furcsa, mert ezt szokta meg. a nagy is ha kapott valamennyi cukrot az inkább fruktóz volt.
2011. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanezt a teát isszuk minden nap. 1 literhez 3 teáskanál cukrot teszek. Citromlevet nem teszek bele. 11 hónapos a fiam. Folyamatosan csökkentettem le a cukrot, próbáld ki te is. Minden nap vagy 2-3 naponta egy kicsivel kevesebb. Hozzászokik a kicsi hamar.
2011. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!