Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ízesítsem 1 éves...

Hogyan ízesítsem 1 éves fiamnak a pickwick gyerekteát?

Figyelt kérdés

A natúr ízt nem fogadja el.

Cukor helyett használhatok stevia cseppet?Mondjuk 1 L-hez mennyi édesítés kell?


[link]


2011. szept. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél bele rendes cukrot,nem lesz semmi baja tőle.
2011. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát....nem tudom.eleinte én is igy voltam vele,de 1x már tettem fel itt egy hasonló kérdést,de nagyon lehurrogtak a cukrozásért.Mégis mennyit tegyek 1L-be?
2011. szept. 11. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, kisfiam 15 hónaposa, ő sem issza meg a natúr teát, én neki veszek nád kristálycukort, ami jobb mint a fehér cukor. Én fél litert csinálok meg neki, és abba teszek bele kiskanálnyit. úgy megissza. de nekem a mézet nagyon szereti, pláne ha egy picit náthás. a mézet viszont én csak langyos teába teszem. Én édesítőt nem tennék bele, az szerintem elég mű dolog. lehet kapni gyümölcscukrot, meg egy időbe használtam nádcukort, az természetes, és csak jókat mondanak róla. nádcukor 250 gr 1000 ft körülvan, nád kristálycukor fél kg 600 ft. nem olcsók, de mivel csak neki ilyenekt teszek bele, sokáig elég(több hónap).
2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!