Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogjátok átvészelni a...

Hogyan fogjátok átvészelni a nagy meleget a babával,36-37 fok is lesz, klíma nélkül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Klima borzasztó egészségtelen. Főleg egy kisbabával!!! Éjjel (ha van szúnyogháló az ablakokon) redőny fel, ablak ajtó kitár, nappal redőny le minden becsuk. Jó idő lesz a lakásba!
2011. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én a pici szobájába a szekrény tetejére tettem a ventillátort,ott szépen keveri a levegőt,és hűsít.. e mellett félig lehúzott redőny,éjjel ahol nincs a baba teljesen nyitott ablak h jól kiszellőzzön reggelre,babára csak pelus és trikó,és sok folyadék
2011. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
persze éjjel a babánál is picit nyitvahagyom,meg az ajtaját is h járjon a levegő
2011. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy tervezem, hogy reggel 9 körül megyünk majd sétálni, és délután 4 után.Bekenem 50 faktoros naptejjel arcát, karját, lábát.Egyébként meg itthon leszünk.Szombaton vendégeink jönnek, vasárnapra sajnos nincs program, de én már nagyon mennék strandolni.De ez most elmarad, mert a szerelőnél van az autónk.A lakás nem vészes, most 25 fok van itthon.
2011. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Mi csukott ablaknál alszunk, napközben szellőzik eleget a lakás.Ez a 25 fok nem olyan vészes, amit ne lehetne kibírni.Magamról tudom, hogy nem egyszer kaptam torokgyulladást éjjelre nyitva hagyott ablak miatt.Éjszaka azért lehűl, és ha kitakarózik, ami előfordul, akkor simán megfázhat.Pláne, ha le is van izzadva mellé.Amíg mi bírjuk a meleget, a pici is bírja.Szerencsére nem az az izzadós típus, és szereti a meleget.Klímát én se használnék baba közelében.
2011. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nappal nincs gond, 9-ig kiviszem a kertbe, árnyékban vagyunk, délután csak 16-17 után megyünk ki, megint az árnyékos kertbe, vagy sétálunk, de akkor a babakocsi úgyis árnyékol.

A nappaliban vagyunk nagyrészt, ahol jó hűvös van, kitárva a teraszajtó, leeresztve a redőny félig.

Egy badyban és kis zokniban van, ha látom, hogy esetleg fázna, egy textilpelussal betakarom a lábát.

Éjjel sincs gond, résnyire nyitva hagyom az ablakot, nem szokott kitakarózni. :)

2011. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mostanában lesz ilyen meleg? Lemaradtam... én még az előző napok hideg időjárásának örülök!
2011. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Akiek nics klímája, azok jönnek mindig az egészségtelen szöveggel??


Nekünk van klíma otthon is , kocsikban is, soha senkinek nem lett tőle semmi baja.

Minden szezon előőt ki vannak isztítva, cserélve van a pollenszűrő...

Se kicsinek, se nagynak, se senkinek. csak mondjuk tudunk éjjel k aludni, kocsiban nem viszi le huzat fejünket és nem döglünk meg 40 fokba a melegtől.


Szerintem sokkal rosszab gyreknek a melegben aszalódni.


Ha nyáron a klíma csinál 23-24 fokot, sé téeln mondjuk max 22 van (éjjel max ) 20 alskásban, akkor most mi van??

2011. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az autóba nekünk is van, bár ezen a nyáron még nem használtuk a kocsit, olyan baja volt az autónak.A legnagyobb fűtésszezonban, és a legnagyobb kánikulában sem volt nálunk 26 foknál több.Egy ilyen lakásba klímát beüzemeltetni baromi nagy luxus szerintem.És egész más kocsiba használni egy út alatt, mint a lakásban éjjel-nappal klímázni.
2011. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is ejjel szelloztetunk, minden ablak nyitva, a gyerekeknel csak addig, amig mi le nem fekszunk, de ha melegebbek lesznek az ejszakak is, akkor naluk is nyitva lesz. Szunyoghalo, redony van. Nappal becsukom az ablakot, hiszen csak a meleg jon be. Leredonyozok ott, ahol epp suti a nap az ablakot. 22-23 kozott van a homerseklet a lakasban. Igy nekunk nem hianyzik a klima.Kb.10-ig vagyunk kint deleott, illetve 4 utan vacsiig delutan.Sajnos nincsenek arnyekot ado fak errefele, azert csak 10-ig lehet birni, ha mar nagyon meleg van.
2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!