Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hangyák a babaszobában, mit...

Hangyák a babaszobában, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kisbabám tegnap volt 1 hetes. Mielőtt hazajöttünk a kórházból legalább 3x volt kitakarítva a szobánk és most mégis hangyákat találok mindenütt. A földön, az ágyban. Mégis mit tegyek? Reggel már a babám ruháján is mászott egy. A hangyacsapda beválik???
2011. szept. 9. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol járnak be a hangyák, szórj ki sütőport.
2011. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Sütőport kell kiszórni, azt ugyanis beviszik magukkal a fészkükbe, és minden hangya elpusztul.

A kisbabátokat meg altassátok magatokkal egy szobában, ha ott nincs hangya, semmiképp se hagyd hangyás szobában (akkor se, ha most egyet se látsz belőlük).

2011. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is sütőpot, vagy szódabikarbónát szórok az útjukba. ettől nem lesz baja a babádnak.
2011. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DannyZuko ***** válasza:
100%
A "népi gyógymód" is jó amit írtak, de ha komolyabbat szeretnél, akkor tegyél ki hangyacsapdát... beviszi a boyba és kinyiffan...
2011. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A baba velünk alszik, fogalmam sincs honnan jönnek, de az ágyban már ma legalább négyet találtam. Én raid-es hangyacsapdára gondoltam. Az beválhat? Tegnap kiporszívóztam az egész ágyat, ugyanúgy visszajöttek.
2011. szept. 9. 09:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél Biokill-t. Nálunk csak ez vált be, rakhattam én a hangyacsapdát meg a sütőport akárhová. De ez tuti, és nem veszélyes a gyerekre sem.


[link]

2011. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, ablakmosó spray-t is szoktam használni ellenük, azonnal hat, viszont ettől még jöhetnek többen, csak a kint lévőket öli meg.
2011. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Mindegy mit használsz (a spray-n kívül), mert úgy sincs a földön a babád. Viszont egy praktikus tanács arra az átmeneti időszakra, amíg eltűnnek a hangyák. Mi nyaralni voltunk és a szobában rengeteg hangya volt, a kiságy lábait kis pohár vízbe tettük arra a pár napra, így abba képtelenek voltak bemászni.
2011. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Biokill!!!

Nálunk is bevált.

A Raid hangycsapda sem rossz, csak hosszadalmasabb, mire eltűnnek. Mondjuk attól még tehetsz le. De a Biokill a tuti!

2011. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!