Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Milumil AR-es tápszert...

Milupa Milumil AR-es tápszert használunk, bukásra nagyon jó, csak az a baj, hogy nincs széklete minden nap és fáj, érzékeny a hasa. Hogyan tudjuk elérni, hogy emellett legyen minden nap széklete?

Figyelt kérdés
Már a 4. féle tápszer amit próbáltunk. A sima tápszereknek a fele mindig visszabukott, ez jó sűrű és megmarad benne. 6 hetesek vagyunk
2011. júl. 10. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik fiam is refluxos volt,sajna akármilyen tápszert próbáltunk ami ar-es a hasát megfogta,hat hós koráig csak glicerines kúppal és lázmérővel tudtuk orvosolni a problémát,a tápszer elhagyása után minden helyreállt,magától kakált,igaz amai napig(5 éves) igen keményet,de sikerül neki.Amúgy megpróbálkozhatsz amaszírozással,hátha sikerül eléggé megmozgatni a kis bélrendszerét,illetve tornáztasd,bár nekem így sem sikerült .
2011. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hááát, inkább beszéld meg te is a dokival, vagy védőnővel, de nekem azt ajánlotta a védőnő, és be is jött, hogy a Kecskemétiből van szilvalé, és azt kicsit vizezve adjam neki. meg én adtam a gripe watert, és infacolt, így elvoltunk.
2011. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, a szilvalés vagyok, még az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha a sima, és az AR tápszert összekevernéd, hogy mégse legyen annyira sűrű, de nem is legyen nagyon folyékony, hátha úgy is elég lenne a bukás ellen...
2011. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ennyi idős babának biztosan nem adnék még szilvalét. A Laevolac szirup természetes szer és segít a kakilásban. Nem lehet hozzászokni, mint a hőmérőzéshez. De adhatsz néha néhány korty cukorral ízesített kamillateát, bár ez hosszútávon nem ajánlott.
2011. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt issza és neki is gond volt a székletével.A gyerekorvosunk a Laveolac szirupot ajánlotta,ezt lehet hosszú távon is adni neki.Most 10 hónapos a babám,1.5 hós kora óta ezt issza és mostmár csak ritkán kell neki szirupot adni.(azt is főleg a banán meg az alma miatt)
2011. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!