Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet a tápszert tárolni?

Meddig lehet a tápszert tárolni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy mielőtt fel kel a babám mert éhes hogy ne ordítson annyit,mert 20perc mire elkészítem a tápszert meg még lehűtöm kicsit,azelőtt megcsinálnám a tápszert csak nem tudom hogy oda lehet adni neki mondjuk 1-2óra múlva?vagy megromlik ez idő alatt a lakásban? kb 25-30fok van
2011. okt. 30. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

A miénkre az van írva, hogy szobahőmérsékleten 2 órát áll el.

Én reggel mindig forralok vízet, amit egy üveg üvegbe öntök és amikor éhes akkor csak langyosítom a vízet.

2011. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vettem azt a hőtárolós termosz kis táskát. Nem drága, csak vastag hungarocell van benne. Megcsináltam, kicsit melegebbre hagytam a kelleténél, be vittem a szobába, mire éhes lett, egyből olyan hőmérsékletű lett, hogy ehette. Nekem este 10 után, hajnali 3-kor evett. Szóval tök jó volt. A védőnőt megkérdeztem, azt mondta jó ötlet, és nem lesz baja, ha nyál nem kerül bele.
2011. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

24 órát lehet hűtőben tárolni, szobahőmérsékleten pedig 2-t.

nekem már nagyobb volt a babám mikor tápis lett, én este megcsináltam a reggelit és mikróban melegítettem

2011. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kb 5 perc alatt készítem. Vizet kitöltöm, mikróban melegítem, beleteszem a port, összerázom és hajrá, már eszik is. :)

Ne frissen forrald a vizet, akkor csak langyosítani kell.

2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A napközbeni adagokat reggel előre elkészítem, a másnap reggelit pedig este. Nem használatos cumisüvegben, alufóliával befedve, külön polcon, külön tálcán tárolom az így előre elkészített tápszert. Kezdetektől így csinálom, most 10 hónapos lesz, és semmi baja!:) Egyébként a koraszülött osztályon "lestem el" a módszert. Teljesen felesleges etetés előtt készíteni, de aki úgy szereti, hát tegye úgy.:)
2011. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy hűtőben, de gondolom, ez természetes.:)
2011. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!