Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedésre mi a jó 6 hós...

Irén24 kérdése:

Székrekedésre mi a jó 6 hós babának?

Figyelt kérdés
a lányom tápszeres 6 hónapos lassan adogatom neki a pépes kajákat most szt a leves fogta meg a hasát ,mit adjak neki h meg hajtja? mert szegénykém nem tud kakilni köszi:)
2011. júl. 11. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszibarack.

Sok sikert! :)

2011. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Laevolac-szirup, nekünk csak ez segített, amikor már mindent kipróbáltunk.

Amúgy ki lehet az őszibarack mellett próbálni a kamillateát vagy éppen a szilvát is.

2011. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Leavolacot ajánlom.Ezt ittam én is szülés után mert nem volt székletem 6 napig.Nyugodtan adhatod neki.
2011. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnál a szilvás Kecskeméti, és a joghurt vált be.
2011. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

természetes módszerek székletlazításra:

gyümölcs (barack, szilva, én inkább frissen adnám, a kecskeméti pl cukrozott és rizs is van benne, a babám hasát pl megfogta anno)

zöldség (cékla, tök (sütőtök, bár ez most csak üveges van, de létezik belőle natur is)

sok-sok folyadék

kevesebb krumpli, alma, no banán (vagy ami fogja)

és egy kiskanál olivaolaj a főzelékbe csodákra képes


Ha ettől sem indul meg, kevés kamillatea, v csipketea (ebből ihat bőven).


ha nem jön ki mert kemény, síkosítónak remek a glicerines végbélkúp (nekünk kb 3-4*kellett használni, alkalmanként egy felet tettem fel ,és hopp kicsusszant a kaki)


ha egyáltalán nem jön, laevolac.

2011. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!