Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Huggies pelenkáról?

Vélemények a Huggies pelenkáról?

Figyelt kérdés

Eddig Pamperst vettem,de most van a Tescoban Huggies akció,gondoltam veszek.

Mi a véleményetek róla?

Köszi


2011. júl. 11. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az én picikém még az újszülött méretet hordja, először huggiest vettünk neki, majd miután nem kaptunk, pamperst vettünk. Hát! Alig várom, hogy elfogyjon! Ahány pampers, annyi rugi egy nap!! A huggies-al egyszer sem fordult ilyen elő!

Úgyhogy nekünk bejött!

2011. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én nagyon utálom!!!!konkrétan éreztem mikor fiam pisilt,annyira áteresztette a szagokat,pedig akkor 6 hónapos volt...többet nem veszek,még ha olcsó akkor sem!!
2011. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én Huggies párti vagyok. Mindent bent tart, még a legdurvább hasmenést is :). Könnyen jár benne az 1 évesem. Azt tudom, hogy inkább a vékonyka babás anyukák szeretik jobban a Huggiest, mert eléggé erős a gumírozása. Én azért is szeretem, mert a lányom nem bírja a mindenfélével átitatott pelenkákat. Ez nem veri ki a popsiját, akkor sem ha nem kenem be.
2011. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi szerettük, de csak a kisebb méretben, 2-5 és 3-6 ig, utána már nem.
2011. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Lányomnak is csak az újszülött és a 4,4+-os Huggies vált be anno.Akkor azért volt Huggies,mert akciós volt.Most alig várom,hogy elfogyjon,mert ebben a melegben nagyon vastag és tény,hogy mivel husis a babám(18hós) szorítja a gumírozás vagyis kidörzsöli.

A pampers nagyon bevált,mert vékony,nem érzem a pisiszagot,és jó a gumírozása.De hát ahány baba,annyi vélemény.

2011. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Amúgy semmi baj nem volt a kifolyásokkal és hasonlókkal.Csak maga a fogása,anyaga és gumírozása volt rosszabb a pamperstől.
2011. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ebből legyen okos az ember. :)

Én is Huggiest vettem az újszülött méretet, de nekem még van egy hónapom a szülésig. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Csak kis csomaggal vettem, mert ha nem jó, hamar elfogy.

2011. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én csak egyszer vettem de elajándékoztam mert a tépözárja kiütötte csunyán a babámat. ilyen még a legolcsobb noname pelusokkal se volt
2011. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekunk nem valt be, allandoan ateresztette a pisit. Pampers-ösek vagyunk.
2011. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

4-es méretet kéne vennem.

6,5 hónapos a kisfiam,és több mint 9kg.,jó és rossz tapasztalatok is vannak,háát nem tudom hogy vegyek e.

Várok még tapasztalatokat!

2011. júl. 11. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!