Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szokta meg csemetétek a...

Hogy szokta meg csemetétek a bölcsihez a reggeli ébresztést?

Figyelt kérdés
Eddig 6-kor ébredt a kisfiam (17hós), mostanában viszont 7-8-ig is alszik. 2 évesen szeretnénk bölcsibe vinni. Sírni fog eleinte, ha nem alhat addig amíg akar? Könnyen megszokta a babátok?
2011. júl. 11. 21:45
 1/3 ava87 ***** válasza:
Mi eddig hétkor keltünk a bölcsihez, mert közel laktunk, általában ő ébresztett engem :) Most költöztünk máshova, innen busszal kell menni, és fél hétkor már muszáj ébren lenni, a fiam meg pont most kezdi azt, hogy tovább aludna (igaz, ő már kicsit nagyobb), na bezzeg hétvégén marhára nem akar tovább aludni :) De nem nagy gond, hogy kelteni kell, legalább is neki nem probléma, kicsit morog még bele a párnájába, hogy "én még aludni akarooook", de aztán felébred és nincs sírás meg ilyenek.
2011. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha visszavesznek a munkahelyemre, ott fél 8-kor van munkakezdés, szóval 7-kor a bölcsibe kellene adnom, hogy beérjek.

És reggel mennyi idő alatt készültök el? Indulás előtt mennyivel keltek?

2011. júl. 11. 21:55
 3/3 ava87 ***** válasza:
Hát, nekem több idő kell a készüléshez, mire én emberi alakot veszek fel reggel, abban munka van :) De a gyereknek nem kell sok, a ruháit kikészítem este, így csak belebújik (pontosabban én ráadom), eszik egy túró rudit vagy ilyesmit, fogmosás, pisilés, és megyünk.
2011. júl. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!