Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névválasztás? Ikerlányaink...

Névválasztás? Ikerlányaink fognak születni decemberben, egyikük Dóri/Dóra/ lesz, de semmi más ötletünk nincs, illetve nekem a Zoé, de apának nem tetszik. Ötletek? : )

Figyelt kérdés
Várkonyi a vezetéknév
2011. júl. 11. 23:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A Zorka név is tetszik,csak nekünk túl "különleges",mármint,nem szeretnék senkit megsérteni,de mi nem szeretnénk kicseszni a gyerekünkkel,hogy mondjuk ha egyszer teszem fel Dr.Várkonyi Zorka,vagy Zorka néni lesz...
2011. júl. 13. 16:16
 22/25 anonim ***** válasza:
En irtam Zorkat :) Igaz en is sokat gondolkodtam hogy ha majd felnott lesz milyen hulyen hangzik majd pl hogy Zorka neni... de gondolj bele, hogy a vele korabeli felnotteknek sokkal cifrabb lesz a nevuk. Pl Eperke neni, Levente bacsi. Akkor amikor felnottek lesznek , valoszinu a Kati neni, Zoli bacsi lesz a furcsa... sajnos ez van. Egyebkent a Kata nev nekem is tetszik,de mivel en Katalin vagyok igy csak ezert nem adnam a gyerekemnek, de egyebkent igen.
2011. júl. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Várkonyi Dóra,és Várkonyi Luca lesznek.:) Köszi mindenkinek!
2011. júl. 19. 17:53
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép nevük lesz. Vigyázz magatokra!

Nekem nem volt egyszerű a vége, de mindenki mást mond. Mindenesetre pihenj sokat. :-) Utána nem fognak hagyni egy darabig.

Lassan 3 éves kislány és 11 hós ikerfiúk anyukája

2011. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem Luca legyen a másik!:-)
2012. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!