Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névválasztás? Ikerlányaink...

Névválasztás? Ikerlányaink fognak születni decemberben, egyikük Dóri/Dóra/ lesz, de semmi más ötletünk nincs, illetve nekem a Zoé, de apának nem tetszik. Ötletek? : )

Figyelt kérdés
Várkonyi a vezetéknév
2011. júl. 11. 23:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Párom egyszer azt mondta, ha hármasikreink lennének, és mindhárman lányok, akkor a nevük Dóra-Flóra-Nóra lenne. :D

Ajánlanám a Dorinát (önző módon, mert így fogják hívni a kislányomat :)), de félős, hogy Dóri és Dorka eléggé összemosódna. Viszont a Nóra, Norina, esetleg még a Zita jó lehet együtt, bár ez ugye nagyban függ a vezetéknévtől is. :)

2011. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocsi, most láttam a vezetéknevet. (Kicsit késő van).

Még az Emma is passzolna. Várkonyi Dóra és Várkonyi Emma. :)

2011. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

Csak egy eszrevetel a DOrina/Norina verziora.


AKkor mit csinalsz, hogyan hovid oket ha netan nathas vagy? Hogy dontik el kinek szolsz? lol

2011. júl. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Zorka
2011. júl. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Dóra és Anna, vagy Hanna :)
2011. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mikor az ikreket szültem (ők fiúk) volt egy lány ikerpár, Kata és Dóra még az osztályon.

Gréta, Alíz, Lili ami tetszik még nekem

2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A Dóra Nóra nem valami jó mert majd mindig az lesz hogy nem tudják kit hívtál hisz eléggé hasonló név még a becézése is Dórika Nórika óóó ezt ne tedd velük de ajánlanám hogy a Dóra mellé olyan nevet válasz ami ugyanúgy 4 betű nekem fiaim vannak és nekem valami miatt annyira tetszett így lettek Máté és Noel:))Úgyhogy szerintem ami tök jó a Dóra és Emma:))
2011. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Dóra-Liza?
2011. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Alexandra ? :) Minden jót Nektek!
2011. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Liza,Alíz,Luca,Emma,Kata,ezek közül választunk még,mert 4 betűsek.:)


Valaki írta hogy apukámnak miért van ebbe beleszólása,nem rá értettem az apát hanem a páromra:)Az Alíz talán azért picit furcsa,mert hogy Várkonyi Alíz,az i után a,nehéz kimondani.Köszönjük mindenkinek.:)

2011. júl. 13. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!