Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébitaxitok van, és...

Milyen bébitaxitok van, és hol vettétek? Szeretitek, ajánlanátok? -a kisfiam első születésnapjára szeretném-

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább triciklit ajánlanék!!!!azt jobban ki fogja használni,mi ilyet vettünk 1.szülinapra


[link]

2011. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen árban gondolkodsz?

Mi a triciklit nem használtuk ki, azt nem szerette annyira a kisfiam (a tesómék ikrei viszont imádták).

Nekünk bébitaxink van 10 hónapos kortól használtuk 3 éves korig.

Nekünk ilyen van. Később le lehetett szedni a karfát, tolókart, lábtartó és lábbal tudta lökni.

[link]

2011. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is iyen van amit a második válaszoló belinkelt. Sajnos a kisfiam lába még mindig nem ér le, így nem tudja hajtani. Pedig már 14 hónapos. Szerintem nagyon jó kis járgány csak túl magas. Ha bébitaxiban gondolkozol szerintem lehet, hogy érdemes lenne a gyerekkel együtt kiválasztani, ráültetni, hogy tetszik-e neki és, hogy leér-e a lába.
2011. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!