Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a nagymamáról, aki az állítólagos imádott unokája első születésnapjára sem képes eljönni, mert a barátnőivel szervezett találkát? A szülinap 5-én lesz (aznap született)

Figyelt kérdés

Pontosan tudja, hogy mikor született a gyerkőc, és az egész pereputty itt lesz, csak ő nem. Aztán meg azt próbálja a férjemnek bedumálni, hogy ő mennyit gondolkodott, hogy tartsuk máskor. 20! ember és a kisgyerek alkalmazkodjon őnagyságához. :(

Totál kivert az ideg, már megint bemutatta az önzőségét.


2010. máj. 25. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyerek úgyse tudja, hogy ott van-e. Sőt azt se tudja, hogy szülinapja van. Ez nektek fontos csak, nem neki.
2010. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudja a pici hogy neki szülinapja van, meg hogy ki nincs ott. de ez egy nagyon fontos dolog a család életében. nem az ajándékokról szól ez, hanem arról a bizonyos ELSŐ évről. én megértem hogy kiakadtál. meg hát gondolom fényképek is készülnek majd a szülinapon és ha nagyobb lesz a gyerkőc biztos megkérdezni hogy mért nem volt ott. (nem egy kínos kérdést fognak feltenni :))azért csak szervezd az a "bulit" és bánja ő hogy nem tudott elmenni.
2010. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan második! Az ELSŐ születésnap.


Nagyon nehéz volt, hogy az egész család együtt legyen, az egyik nagybácsi külföldi utat halasztott későbbre miatta!!!

Anyós meg csak találkázik a városban és tartsuk máskor, mert ő nem ér rá akkor??? Ezen akadtam ki teljesen.

2010. máj. 25. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Hm. Még hogy Ti tegyétek át a szülinapját?? Még jó hogy nem von kérdőre hogy miért pont 5-én szültél... ne is foglalkozz vele, önző, de majd idővel hallgathatja hogy "ja te mama ott sem voltál az elsőn? Miért?" Ezen ne idegeskedj mert nem éri meg! Ehiszem hogy rosszul esik. Igaz a lányom még csak 8 hónapos lesz, és a mama (anyós) leginkább sz@rik a fejére, de ebbe most nem megyek bele mert nagyon hosszú lenne, de igazából odáig jutottam hogy nem is érdekelne ha nem jönne...

Na mindegy. Mond meg hogy Te nem fogod átszervezni, ha fontos az unokája, szervezze át ő a programját.

2010. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy bosszant,de legyints rá,ha ő is így áll a dolgokhoz,állj hozzá te is így.kicsit tegyél parazsat a fejére.mutasd meg majd neki a képeket amik ott készültek és színesítsd amannyira csak tudod.ki milyen jol érezte magát,mennyire fontos volt hogy mindenki aki szereti őt ott volt,hogyan játszott a babád,hogyan álmélkodott a tortán,és a kis tűzijátékon,és bizony ez az alkalom már sosem jön vissza még jó hogy lefotóztátok.

Hidd el minden betűjét magára veszi,ha meg nem az sem baj,az élet mindenkinek azt ad vissza amit ő adott,neked ezzel semmi gondod.

2010. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én simán megtartanám!Hála ég hogy nem megy:)!Jobb is nem??
2010. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha valaki sokat veszít, akkor az a nagyi. Ezt már most is tudja, azért akarja hogy elhalasszátok az ünneplést. Viszont el ne halasszátok!!! A gyereknek akkor van a szülinapja, akkorra szerveztétek, mindenki időben tudott róla. Aki ott van ott van, aki nincs lemarad és passz. Nyilván a nagyi is át tudná tenni a barátnős találkát a következő napra vagy hétre - ha akarja. De ez legyen az ő döntése, főjön miatta az ő feje. Én még csak különösebben nem is színezném ki a dolgokat, nagyon is jól tudja miből marad ki. Nem véletlenül próbál szervezkedni.
2010. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki hogy nem lessz ott... Gondolom "imádjátok egymást"Nekem sem lessz könnyebb dolgom az 1 szülinapon. A férjem szülei elváltak (nem is beszélnek) és az anyósomat ki nem állhatom az aposom egy tök jó fej neki van már élettársa.Namármost ugye illik mindenkit meghívni a szülinapra.Szerinted milyen lessz a hangulat?Fogalmam sincs hogy hogy csináljam...
2010. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!