Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy hasaljon a...

Mit tegyek, hogy hasaljon a 3,5 hónapos kisfiam, aki lassan 7,5 kg!? Pár percig elvan, utána könnyesre sírja magát, és megsajnálom, felveszem, mert nekem is könnybe lábad a szemem.

Figyelt kérdés
Segítsetek,mit csináljak?Próbáltam felhívni a figyelmét,hogy előre figyeljen amikor hason van,pár mp-ig nézi is a játékot,de utána sír.Ugye nem vagyunk még semmivel sem elkésve,hogy még nem tud kitámasztani?
2009. márc. 31. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél, nem vagy elkésve semmivel. A pici lányom is sírdogált ha hasra tettük, 5 hónapos korától viszont szívesen elvan hason, elnézelődik, beszélget:))

Majd a babócád érzi, hogy mikor szeretne hason lenni:))

Jó babázást!

2009. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elkésve, mindig csak többször pici időre tedd hasra. Az én lányom is utálta, nem is erőltettem. A fiam meg mér most szeret hason lenni. Alkati kérdés.

3 éves kislányos, 7 hetes kisfiús anyuka

2009. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan meg lesz az igénye a hasalásra, de még nagyon hamar fárad a nyakuk. Próbáltam én is hason fekve nézni a tv-t, 10 perc után nekem se jó. Fokozatosan meg fog erősödni a nyak és hát tartó izmok és örömét is fogja lelni benne. Ne erőltesd, de minden nap add meg neki a lehetőséget rá!
2009. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,mindenkinek zöld kezecskét adtam,mert megnyugtató válaszokat írtatok!Így megnyugodtam,és persze nem sokáig hasaltatom Őt,pár percig.Naponta 2x legalább.Biztosan majd idővel fog hasalni :)

Mindenkinek jó babázást,és jó időt!:)

2009. márc. 31. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne aggódj! Az én kisfiam utált hason lenni és ő is sírt néhány percen belül, ha hasra tettem. Aztán kb. 4 hósan hasrafordult, nem tetszett neki. Utána kb. 1,5 hónapig semmi, aztán megint elkezdett hasra fordulni, de kiabált, hogy fordítsam vissza, mert nem jó neki. Azt hittem sosem fog forogni... 6 hónapos és 3 napos volt, mikor végre hasról visszafordult, azóta szinte állandóan hason van! Ennek pont egy hónapja, múlt héten már nyomkodta a fenekét az égnek, vasárnap négykézlábra állt, tegnap elkezdett így hintázni... Most olyan hihetetlen, hogy egy hónapja még azon aggódtam miért nem forog! Szóval tényleg nyugi! Én sem erőltettem a hasonfekvést nála, bár volt, hogy játszottunk olyat, hogy egy plédre raktam és azzal görgettem, meg én is a játékaival incselkedtem. :)


Boldog babázást!

2009. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!