Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rég vettem egy yorkit az...

Nem rég vettem egy yorkit az első nap elaludt a helyén lent egy párnán. De azóta mindig jön hozzám az ágyra aludni és hozzámbújik nagyon közel. Hogy tudnám elérni hogy lent aludjon egyedül? Mert ha sír én megsajnálom és magam mellé teszem éjszakára.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Költöi kérdés:) a kérdésben benne van a válasz is... ha megsajnálod és felveszed, akkor utána hogy várod el töle, hogy egyedül aludjon?
2010. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szigorú következetességgel, mielőbb annál jobb, és eredményesebb.
2010. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

szia! nekem is yorkim van! imád velünk lenni egész nap itt sertepertél mellettem és bizony este is velünk szeretne aludni.mi ugy tudtunk megoldani hogy külön szobába alszik.

persze néha lehet velünk de nem szabad engedni mert különben rászokik.szóval kicsit erősitsd meg a lelked! ;) egyébként is nagyon szeretnek színészkedni a yorkik nem szabad bedőlni nekik!

2010. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El fogod kényeztetni! Utána hiába akarod h egyedül aludjon nem fog mert tudja h úgyis magad mellé veszed! Tudom, én is sajnálom amikor a kutyám sír de belegondolok h ha megteszem onnan nincs vissza...hisztis lesz! Ne engedd meg neki! Egy idő után úgyis abba fogja hagyni
2010. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
következetesnek kell lenni...sajnos én se voltam az és az én yorkim is ágyban alszik...de már elegem volt mert már 2 hete nem aludtam és akkor azt mondtam elég...beraktam az ágyba azóta csend van és én is alszok nyugodtan...nem tudtam mit tenni...
2010. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a világ kincséért sem aludnák a kutyám nélkül.Olyan megnyugtató amikor a pici hátát az enyémhez nyomja.Ö a kényeztetés mellett, hivatali kötelességének tartja hogy éjszaka az ágyba is örizzen.IMÁDOM!!
2010. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem akarsz vele aludni, akkor vegyél neki kutyaágyat.

Ugyanolyan kényelmes mint az emberé, sőt! Tedd az ágyat közvetlenül a saját ágyad mellé. Ne engedd fel a te helyedre. Persze, hogy sírdogál. De az a gazdi helye, neki is van sajátja. Ha nagyon nyüszög akkor simogasd meg,

beszélj hozzá nyugtató hangon, de ha elhatározod, hogy nem engeded fel, akkor tartsd is be a dolgot.


Itt olvastam már, hogy a yorkyk nagy színészek, és a legtöbben így sírdogálnak az új dolgok kipróbálásakor, pl.:fürdés.


Sok sikert! Meg fogja szokni.

2010. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel terrier, nagyon következetesen kell nevelni, mert könnyen elszemtelenedik! Amúgy imádni való kis majmok, de én jobb szeretek a férjemmel aludni! HA egyszer sem engedted volna meg neki, akkor nem is venné zokon, ha nem aludna veled! Kitartással le lehet szoktatni, minél hamarabb annál jobb!
2010. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem mondanék le semmi kincsért,földi jóért arról,hogy Lexike velem aludjon az ágyban.Bár ő már elszemtelenedett,mert sokszor a fejemre fekszik...

Ha már megsajnáltad és magad mellé tetted,akkor nem fog leszokni róla,csak sírás-rívás lesz a dologból!

Szerintem rakd a párnáját az ágyba és akkor talán azon fog aludni.

2010. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!