Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámat hogy tudnám...

7 hónapos babámat hogy tudnám leszoktatni a kézben való alvásról? Már nem bírok vele és néha hagyom sírni a kiságyában, de megsajnálom kiveszem sétálgatok vele míg elalszik. Az éjszakai kelésekről nem is beszélve.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is 7 hónapos. Eddig nagyon jól aludt egyedül, de mostanában egyre ragaszkodóbb. Én úgy csinálom, hogy beteszem az ágyba, ha sír kiveszem megnyugtatom majd visszarakom, ha ő még továbbra sem alszik el akkor újra ki és vissza. Én csak megnyugtatom, puszilgatom, de nem ringatom, mert nem is bírnám majd 10 kiló. Mindenesetre sirni én nem hagyom. Kb 3x kell kivennem utána alszik.
2009. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző tanàcs jó, tegyèl úgy!!
2009. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos, és ő is kézben alszik el már születésétől kezdve. Sokáig nem volt ezzel semmi bajom, mert gyorsan elaludt a vállamon, és letettem. De az utóbbi másfél hónapban már nehezebben alszik el, és 8,5 kiló, tehát nehéz a kis feneke. Próbáltam én is letenni, majd felvenni és puszizni, megint letenni, megint felvenni stb. De semmire nem jutottam egyik alkalommal sem, sőt, ilyenkor egyáltalán nem aludt, iszonyatosan behergelte magát, fáradt volt, de úgy sírt, hogy az kegyetlenség, és mindig az lett a vége, hogy elringattam a karomban. Úgyhogy én még mindig itt tartok...
2009. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónapos csak kézben volt hajlandó elaludni. Akkor már eljutottunk odáig, hogy ha letettem, egyből felpattantak a szemei, és nem volt hajlandó a kiságyban maradni. Kézben viszont aludt 1-2 órát. Aztán egyszercsak beállt a derekam, és nem ment a kézben altatás. Akkor úgy döntöttem, lesz ami lesz, megy a kiságyba. 2 napig semmit sem aludt napközben, csak sírt. 3. napon 1/2 óra sírás után elaludt. 2 hét után betettem a kiságyba, 1-2 percig magyarázott magának valamit(gondolom engem szidott), aztán elaludt. Ez a rendszer azóta is így működik nálunk. Most 9,5 hónapos.
2009. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. júl. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!