Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sajátmárkás pelus a...

Melyik sajátmárkás pelus a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rossmannos nekünk bevált, kibírja az éjszakát pedig lányom éjszaka is iszik legalább fél litert. Sajnos most nem kaptam már belőle maxit mert azt mondták, hogy kilistázzák és valamilyen más lesz helyette.

Így vettem Spar-osat (50 db 2190 Ft) és nagyon jó. Body nélkül sem csúszik le és bármilyen sok pisi is van benne nem lóg le a térdéig és ugyanúgy kibírja az éjszakát. És még árban is jobban jön ki mint a Rossmannos.

2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is a tescosat szeretem a legjobban, mindent kibír. Legutóbb Rossmannost vettünk, meg anyukámnál is azt használjuk, az is jó, de most valahogy nyilvánvalóbb nekem a különbség, a Tescosnak sokkal jobb a nedvszívó rétege, nem plöötyen szét akkro sem, ha totál tele van.
2011. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!