Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mikortól adhatok...

Anyukák! Mikortól adhatok őszibarackot a babámnak? 5 és fél hónapos (anyatejes),1 hete kóstoltatok vele almalevet ami nem nagyon csúszik azért gondoltam az őszire, hátha.

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbáld meg. Először egy picit, aztán ha nincs semmi növelheted az adagot. Addig add, amíg szezonális. Utána már csak jövőre lesz.

Enyém is anyatejes és nagyon imádja. A védőnők kicsit későbbre mondják, szóval lehet, hogy lesz aki ellenzi.

2011. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekünk is jobban bejött az őszibarack a picinek, hisz édesebb mint az alma. sokan azzal is kezdik. először csak a levét add, aztán kis pürét és én pl 3ik nap már annyit adtam amennyit elfogadott. szerencsre az én fiam nem volt egy finnyáska és könnyen ment a hozzátáplálás anno.

szerintem nálatok is nagyobb lesz a siker az öszibarival. annyi h mehet tőle a poci kicsit, de attol nem kell megijedni:)

(mert ugye van amelyik kajcsi fogja-van amely meghajta kicsit a pocit, főleg az elején)

2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki nyugodtan, de ne kapkodd el. Először csak egy két kanálnyi levet adj neki, majd adhatod a húsát is de abból is csak először 1-2 kanállal. Egyenlőre mást ne is kóstoltass vele, ez mehet akár 2-3 hétig is. Azért h szokja a gyomra és gondolom a cél, az h még sokáig szopizzon.vnő
2011. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első adható gyümölcsök közt van,nyugodtan adhatod,persze először csak kóstoltatva.Én mondjuk csak 6 hónap után kezdtem a hozzátáplálást de gondolom ez a két hét már nem oszt-szoroz ilyen szempontból nálatok sem :)
2011. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 12. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 4 nap múlva nincs semmi tünet, ne szenvedj 1-2 kanállal 2-3 hétig. :) Utána, ahogy az előzők közt is van, amennyit megeszik.

Na nem kipukkadásig. :)))

2011. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!