Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tulajdonságokkal...

Milyen tulajdonságokkal rendelkezik Rák jegyű (Szűz aszcendensű) babád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 éves és egy nagyon érzékeny, sértődékeny gyerek.

Rettentően családcentrikus, imádja az öcsikéjét is és nagyon tud rá vigyázni.

Iszonyú nagy a mozgásigénye, jár úszótanfolyamra és imádja, nagyon büszke magára, ha megdicséri az oktatója:)

Nem túl kitartó, ha valami elsőre nem sikerül neki, akkor hamar feladja, ilyenkor szoktam biztatni, hogy próbálgassa tovább, gyakorolni kell.

Veszíteni nem tud, ilyenkor félrevonul megsértődve.

A számítógépet már profin használja, érdekli a matematika, szereti a mondókákat, énekeket, gyorsan memorizálja őket.

Rajzolni nem tud és az építőjátékokat sem szereti.

Rengeteg szerepjátékot játszik.

Nagyon anyás, rengeteg puszit és ölelést kapok tőle minden nap:)

2011. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most látom, hogy kisbabákra voltál kíváncsi,az enyém pedig már nem csecsemő:(
2011. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves Első!Az én kisfiam is rák, 3 éves.Mintha a saját fiamról írtad volna....ugyanez.Talán annyi, hogy ő rettentő apuka függő is:o)!Imádom.
2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Rák az egy nagyon jó jegy!!! Örülj neki, hogy A Rák jegyében született a Kisbabád. Az első válaszoló tökéletesen összeszedte a lényeget!!! Én is rák vagyok szűz aszcendenssel.Annyit még hozzátennék,hogy sokszor váltakozik bennem a lustaság, a gyűjtögetésre, kupisságra való hajlam a rendmániás takarítós precizitással. Tehát időnként rák, időnként szűz.
2011. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Igaz az én kis fiam még csak 1 éves,de kirajzolódni látszik amit kedves első írtál:))
2011. júl. 17. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

1,5 éves szűz aszcendensű, fiú.


Rendmániás, mindent elpakol, imád port törölni, porszívózni.

Barátkozós. Mosolygós. Figyel mindenre, mindent megjegyez, kedves, érzékeny,de akaratos.

Könnyen tanul, de nincs összehasonlítási alapom, biztos minden gyerek ilyen.

Szeret aludni, enni.

Nagy a mozgásigénye, de ugyanakkor szereti nézegetni a könyveket is.

2012. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kislányom 2.5 éves az asszcendensét nem tudom,,de tökéletesen illik rá az első válaszoló leírása..

a nap biztos történése az ölelés,bújás,puszi..imádom..kis "bogaras"mert így jó,úgy jó mindent ahogy ő szeretné úgy állít be..kedvenc dolgai vannak,kedvenc hűtömágnes kedvenc szín :sárga ezzel színez,fest.szereti a meséket..nagyon nyugodt,imádja a vízet,nagyon szeret pancsizni..annyira a társaság nem érdekli,mondjuk szereti a gyerekeket,de csak ismerőst inkább..tényleg ő is rendszerető..félti a játékait.

2012. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó válaszadó!Az én kisfiam ia rák, 3 és fél éves, és mindent gyűjt,ami citromsárga.Hát nem csodálatos!
2012. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!