Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a szüz jegyü babák?...

Milyenek a szüz jegyü babák? Irjátok le a ti szüz babáitok jellemzöit.

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én 3 hós fiam szűz, és nem egy megülős baba. Egész nap igényli a foglalkozást, és meglehetősen akaratos a lelkem.
2008. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem tök nyugis a lányom. pont megvárta a csillagjegy fordulot. 16-ra volt kiirva és 24 én éjfél után tiz perccel döntött ugy hogy jön. nem siros jo kislány:-)
2008. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. jövőre várod vagy már megvan?
2008. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom szept. 23-án született, még pont szűz. Nyugodt, kiegyensúlyozott, nagyon jó baba, nem sokat sír. Nagyon figyelmes, mosolygós, minden érdekli, szereti, ha játszunk vele, de ha leteszem a kiságyába elalszik egyedül.

2008. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés! :-)

A kislányom aug. 27-én született. Valaki írta korábban is, rendkívül ragaszkodó, jólelkű (mindenét odaadja más babának vagy nekünk). Kicsit ijedős, ezt úgy értem, ha csak picit megbillen már azonnal sírásba kezd, meg sem kell ütnie magát. Emiatt nagyon 'óvatos' pl a járásban, ha teheti, kapaszkodik még (15 hós). Ő is akaratos, de nagyon!

2008. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én picimre is úgyanazok a jellemzők amiket az előttem irtak.Nyugis nem sirós, barátságos mindenkivel.Persze azért ő is igyényli hogy foglalkozzanak vele de ha leteszem elvan magában:)
2008. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már lassan 3 honaposak leszünk,de kiváncsi vagyok hogy tényleg lehet e adni acsillagjegyekre hogy milyen lessz egy baba?!az én fiam akaratos és nem alszik el egyedül söt egyre nehezebben alszik el (pedig kézben cicivel aszájában altatom mert másképp nem alszik),igényli hogy sokat foglalkozzunk vele és csak rövid ideig van el egyedül de ajátékokat hamar megunja és mindig uj dolgokat kell kitalálni hogy le tudjam kötni.Jokedvü mosolygos,barátságos baba nem sir az idegenek látványátol,csak rövid ideig van el mással.
2008. dec. 16. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

A kislányom ugyanilyen.

15 hós anyuci

2008. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!