Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első apró örömök a mindennapok...

Első apró örömök a mindennapokban babáddal? Szeretném, ha mesélnétek nekem!

Figyelt kérdés
Mert egyelőre csak azon fáradozok, hogy ne legyek hullafáradt :D, és hogy mindent jól csináljak. Az első heteket éljük. Mikor jön a "jutalom"? Amikor valami "csodát" csinál a babátok?
2011. júl. 13. 17:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Nekem eddig a legnagyobb örömöm -persze az egészségén túl-

amikor azt mondom picike kéthetesemnek, hogy "úúúgy szeretlek téged"...

és elmosolyodik :)

Lehet, hogy véletlen, de ez rendszerint előfordul és olyankor annyira, de annyira boldog vagyok.

Néha csak nézem őt, amikor alszik és sírok a meghatottságtól, hogy milyen kis gyönyörűséges. :)

2011. júl. 13. 17:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, kislányom 3 hetes, de azt veszem észre nem is élem meg igazán az első csodálatos napokat, mert sajnos nagyon hasfájós, rengeteget sír, ami lassan kikésít, aggódunk, tehetetlenek vagyunk :(
2011. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első jutalmak azok amikor a babád elégedetten szuszog,alszik,mikor megérted a sírását----utána a már "címzett"mosolyok,majd a felismerés,hogy bejött anya!Nézi a körforgót,tartja a fejét ,nyúl a játékért,felfedezi a kezét stb stb...Minden héten fog új csodát produkálni,csak figyeld :) és ne siettesd az időt mert iszonyú gyorsan elszalad! egy 3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk anyukája:)
2011. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most orultnek fogtok nezni de en a kovetkezot csinaltam. Amikor megszuletett a kisfiam nyitottam neki egy e-mail cimet ahova irok neki az erzeseimrol, az elso mosolyarol, rosszalkodasairol es mindenrol ami eszembe jut, minden ami oromet okoz vagy banatot. Ha majd nagylesz es szeretne akkor elolvashatja a leveleimet amiket neki irtam. Mindigis imadtam es imadni fogom ot de tudom, hogy ugy ahogy ereztem akkoriban amikor eloszor ramosolygott, eloszro megfogta a kezem a kis kezevel soha nem fogok erezni. Ezert orokitettem meg neki az akkori erzeseimet azon a napon amikor tortentek. Persze most mar 17 honapos "nagyfiu" es nincs szebb a vilagon ezeket visszaolvasni. Hihetetlen, ahogyan akkor es ott ereztem. eletem legjobb otlete volt. Remelem egyszer o is ertekelni fogja. :)
2011. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Általában fekve szoptattam (meg is úsztam a hátfájást :DDD) amikor kisbabám elaludt kaja közben, elégedetten szuszogott mellettem, és el-elmosolyodott álmában -ezek voltak a legszebb pillanatok az első hetekben :)
2011. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

17:25!


Nem is rossz ötlet!!!

Szerintem én is ezt fogom tenni!!:)))))))))

Blogot ugyanis már ezerszer elkezdtem, de aztán csak nem folytattam. Vaaaaaaaaaagy......folytatom, csak olyan formában, hogy "Levelek a világ egyetlen tökéletes férijának!:D"

Na jó, az én egyetlen pici fiamnak!!:))

2011. júl. 13. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:

én naplót vezettem onnantól amikortól pozitív lett a tesztem a

szülésmig.

hétről hétre :)


nagyon szép emlék ez sokszor olvasgatom és nagyon meghat.

16 hónapos a kis csajszim.

2011. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mikor 5 napos volt, és otthon voltunk ketten, akkor úgy a szemembe nézett! :)Akkor jegyzett meg igazán magának szerintem :):):):) én akkor úgy sírtam örömömben!

Meg kb 2 hós volt mikor először hangosan kacagott!Apa ölében volt én meg igazítottam az ágyát, hát Ő kacagott,mi meg sírtunk örömünkben! :D


19 hós a kiscsaj most, és most költöztünk új házba, és a költözés alatt mondta ki először: AJA! :)Nagy ölelés volt a jutalma!ÉS két könnycsepp! :):):):):)


Az e-mailes nagyon nagyon jó ötlet! :)Gratula anyucinak!

2011. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor először felsírt, az hihetetlen érzés volt!Én még soha nem sírtam örömtől, akkor potyogtak a könnyeim:) Kiemelték, mert császáros volt, sajnos nem tették a mellkasomra, és megmutatták az összegömbölyödött, kicsi magzatmázos lila bőrű picurkámat!Azt se tudtam, valóság -e.Utána is minden nap volt öröm, de legközelebb az első hangos kacaját könnyeztem meg én is.Karácsony másnapja volt, kaptam egy telefont, hogy nagymamám kórházba került.Tiszta ideg voltam, csak járkáltam fel-alá.A kicsi meg az apjával játszott.Apa őrült módon elkezdte rázni pont a mamitól kapott első csörgőjét.A lányom gyöngyözően, őszintén, csengő hangon röhögött tele szájjal.Mi meg csak álltunk ott ledermedve, és folyt a könnyünk:))Még a férjem is könnyezett, szerintem ő akkor sírt először meghatottságtól.Meg is mutattam a videót a mamának, volt bennem annyi lélekjelenlét, hogy felvegyem.Szerencsére meggyógyult!
2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy most orultnek fogtok nezni de en a kovetkezot csinaltam. Amikor megszuletett a kisfiam nyitottam neki egy e-mail cimet ahova irok neki az erzeseimrol, az elso mosolyarol, rosszalkodasairol es mindenrol ami eszembe jut, minden ami oromet okoz vagy banatot. Ha majd nagylesz es szeretne akkor elolvashatja a leveleimet amiket neki irtam. Mindigis imadtam es imadni fogom ot de tudom, hogy ugy ahogy ereztem akkoriban amikor eloszor ramosolygott, eloszro megfogta a kezem a kis kezevel soha nem fogok erezni. Ezert orokitettem meg neki az akkori erzeseimet azon a napon amikor tortentek. Persze most mar 17 honapos "nagyfiu" es nincs szebb a vilagon ezeket visszaolvasni. Hihetetlen, ahogyan akkor es ott ereztem. eletem legjobb otlete volt. Remelem egyszer o is ertekelni fogja. :)"


zseniális ötlet. ezen én is gondolkoztam, csak én videó felvételekre gondoltam, de ez az e-mailes még jobb.

2011. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!