Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék tenni, hogy a...

Mit tudnék tenni, hogy a hasam lentebb menjen?

Figyelt kérdés
Nem a kilókkal van gond, mert 58 kg vagyok, hanem maradt egy kis hasam ami zavar. 1 éve szültem reméltem majd vissza húzódik, gondolom ez már nem fog. Felülés, futás, torna? Mi segíthet?
2011. júl. 14. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, felülés, torna, stb. Én amit szoktam, és hosszú távon nagyon látványos, az az, hogy behúzott hassal vagyok egész nap, és így izmosodik a hasam. Így főzök, mosok, stb. Nekem tök lepos a hasam már, 7 hete szültem. Mióta megszületett, amikor csak eszembe jut, így vagyok. Nagyon hatásos.
2011. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erről hallottam már, próbáltam is de nagyon nehéz és mindig elfelejtem, de el kell szánni valamire magam! Azt is olvastam, hogy a felülés az többet árt mint használ erről tudtok valamit?
2011. júl. 14. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
felülés... lefekszel, térdedet felhúzod és lassan felülsz majd teljesen lefekszel. elég szadi és kell 2-3 hét, hogy látszódjon a hatása de csak ez az egy féle felülés tünteti el azon a részen :/
2011. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így jártam annak idején. Amikor eszembe jutott azt csináltam, hogy behúztam, 3 mp-ig úgy tar, aztán kienged. ezt naponta kb 150-szer, de én sem egész nap csináltam, csak kb óránként 5 percig. mikor a gyereket lefektettem aludni-napközben is-, akkor meg kisterpesz, kezek vízszintesen kinyújtva és jobra balra forog a felső test. Most 14 hónapos a lányom és kockásabb a hasam, mint szülés előtt.
2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom, amiket írtatok, remélem lesz vmi eredménye!
2011. júl. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!