Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! Epret ettem kristálycukor...

SOS! Epret ettem kristálycukorral és most szédülök, hányingerem van, olyan furcsán érzem magam, most felment a vércukrom? És ha igen, akkor mit csináljak, hogy lentebb menjen?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, fogyókúrázom már pár hete, csak most kedvet kaptam egy kis édességre, de nem volt itthon semmi édesség, ezért epret ettem k.cukorral. (Így utólag visszanézve elég sok cukrot ehettem hozzá.) Nem vagyok egyébként cukorbeteg, vagy ilyesmi, de most nagyon rosszul érzem magam, hogy lehet a vércukorszintet lentebb vinni?
2010. júl. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Házilag sehogy, max ha elmész sprintelni, akkor elégeti a szervezeted!

Máskor ekkora baromságot ne csinálj, hogy fogyókúra közben, kevés kajabevitel mellett ekkora mennyiségű cukrot viszel be! Az eperben bőven elég a cukor felesleges rádobni!

2010. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó tudom hogy nem kellett volna, de ez mostmár nem segít rajtam, és félek hogy rosszabbul leszek :S (Azért nem kell őrületes mennyiségre gondolni, csak belemártogattam az epreket, csak szervezetem van elszokva most ettől)


Szóval ha valamit most mozognék, az segítene?

2010. júl. 2. 19:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Most meg már melegem is van :S lehet ebből baj? és mikorra fog elmúlni? :S
2010. júl. 2. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozgástól csak rosszabb lesz. Igyál sok vizet (bár akkor lehet, elhányod magad) és ülj ki a levegőre, vagy ha nem esik jól, akkor vedd fel azt a pózt, ami jelen pillanatban a legkényelmesebb számodra. Próbálj meg aludni. Egy idő után biztosan el fog múlni.
2010. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!