Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdtétek a tej bevezet...

Hogyan kezdtétek a tej bevezetését tápszeres babánál? Egy évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vettem 1,5 % os tejet felforraltam 1 dl- t. Kihűtöttem és hozzátettem 1 dl vizet.Ebből adtam neki kb. 30 - 40 ml t. Utána persze adtam neki tápszert.Így fokozatosan adtam neki egyre többet. Amikor már teljesen lecseréltük 1 evésnél a tápszert, akkor elkezdtem agyre kevesebb vizet hozzátenni. De én a mai napig 1,5 % os tejet adok nek.
2009. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi pont nyaralásban voltunk egy éves korában, mikor elfogyott a tápszer! Nem kaptunk olyat amilyet evett! Kérdezték a patikában, hogy mennyi idős a baba és hogy evett-e már tejterméket! Mondtam, hogy egy éves és joghurtot túrót sajtot már evett! Akkor mondták, hogy nyugodtan lehet neki feles tejet adni nem lesz baja! Én tettem bele egy kicsi cukrot eleinte, hogy édesebb legyen! Nem volt semmi problémánk!
2009. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!