Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a székrekedéses...

Mit csináljak a székrekedéses egyévesemmel?

Figyelt kérdés

már hónapok(!) óta szenved szegényem a kaki dologgal 4-7 naponta sikeredik csak produkálni és a legtöbbször akkor is csak segítséggel(glicerines kúp) Anyatejes de már mindet eszik kiv a tehéntej. gyümölcsökkel hadilábon állunk azt nem tudom beleerőltetni.Dokink csak a fejét csóválja.

vigyem gasztroenterológushoz, tudna segíteni?

Minden tippet köszi előre!


2011. júl. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a joghurtjába kevertem zabkorpát. De más kajába is jó szerintem.
2011. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eleget iszik?

sok sok folyadék és cukros étel, pl. lekvár. a cukor segíti az erjedést. kamillatea pici cukorral. gyümölcslé se csúszik? mondjuk baracklé aztán egy joghurt?

amit az előző válaszoló írt is jó!

2011. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a buláta volt a hunyó! :)Elég egyszerűnek tűnik így utólag de mi is 3 hónapig kínlódtunk a akakival, tavayl nyáron!Meg nem is ivott eleget!De ahogy nem kapott több bulátát még a kevés folyadékmellett is tudott kakilni!Ő is anyatejes még mindig!


Nálunk a szilva és sárgabarack vált be!És a narancslé (jupik)

Szilvás bébiételt fagyasztottam le, és azt kevertem valami kajába, még volt hogy krémtúróba is! :)

A sárgabarck meg az idén lett a legjobb kakicsalogató nálunk, bár két pofára eszi magától hál istennek!


A jupikot meg üvegből issza 1 éves korától egyedül,és büszke az azért csúszik annyira, de segít is!


Most 19 hós!

2011. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minekünk a hipp áfonyás alma volt a nyerő. Attól délutánra mindig volt kaki. kicsit kíméletesebb, mint a szilva és nálunk nagyon szerette a baba.
2011. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

nem iszik semmit csak vizet az anyatejen kívül. De azt elég sokszor. Nem tudom mi ez a gyümölcs utálat...

2011. júl. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!