Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat ajánlanátok...

Milyen játékokat ajánlanátok amik már nálatok beváltak?

Figyelt kérdés

8 hónapos lesz a kisfiam. Úgy látom most jött el az az idő, hogy a meglévő játékai közül van már ami nem érdekli, szeretnék neki venni majd játékokat. Mi az ami nektek már bevált, vagy nagyon nem vált be és megbántátok, hogy megvettétek? Ülni még nem tud, de forog és kúszik. Folyamatosan veszem neki a játékokat, újat, teszvesz-est, akciósat, de volt már olyan amit nagyon megbántam és így utólag már nem venném meg. Tudom, hogy minden baba más és más érdekli, de kíváncsi lennék, hogy kinek mi jött be, vagy éppen nem jött be. Nekem ami a legjobban bevált az a hinta volt, annyira sokat segített, de sajnos kinőtte. Amit megbántam az egy játék telefon..gondoltam majd így az enyém megmenekül a folyamatos rágcsálástól, hát nem :)

Előre is köszi!


2011. júl. 15. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bergonos szoba hinta(igaz nem játék)25kg bír.A fiam 2 éves abban eszik minden nap kb 10 hónapos kora óta.12ezerért vettük igaz annó 2 éves de imádja.Nem inog csak lökésre hintázik.Már saját magát hintáztatja a lábával.

Játékok közül:első zongorám FP

labdák(100db-os tescoba alegolcsóbb meg a Regio játékboltba)Akár a földre szórod neki szét akár a kiságyba imádta.Meg nálunk minden érdekelte aminek hangja volt

2011. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, rákeresek a hintára. Még valaki ?
2011. júl. 15. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 honapos a fiam a nagy kedvenc az ikeas torony(müanyag, olyan mintha poharak lennenek egymasba is lehet öket rakni), a masik egy müanyag labda, amit ha bekapcsolsz magatol gurul össze-viszza, zenel különbözö allathangokat ad.Gyakorlatilag akarhol megerinti mindig csinal valamit...ezt van amikor fel oran at "kergeti" a lakasban.
2011. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha majd már ül (nálunk ez nagy kedvenc):


[link]

2011. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem egy éves a fiam de még enm találtam olyan játékot ami 2 percre leköteötte volna, de néha elvan a labdákkal, kicsi mecsboxxal, de ha leszedek neki egy kis virágot a kertbe azt cipeli egész nap a kezében, nem eszi meg, inkébb szagolgatja és esti fürdetéskor alig birom kivenni a kezéböl, amugy néha apa gitárja, csak meg ne tudja. akkor van el 5 percet ha betszem a járokába és kap kekszet, de amint elfogy.....hu
2011. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is ! :)
2011. júl. 21. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
labdák minden mennyiségben, és méretben, karikatorony, szivacskockák, aminek minden oldalán más tárgy, élőlény van, és nyomkodós, zenélős játékok, és kiürült műanyag flakonok, dobozok :-DDD
2011. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ugyan az én lányom már 1 éves, de most nagy sláger a mágneses vagy milyen rajzoló tábla!vannak benn nyomdák is és nem tud összeírni vele semmit, mert csak a táblán fog!

[link]

2011. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anniebianca ***** válasza:
Az én kisfiam jövő héten lesz 10 hónapos. Szereti a chicco járássegítőjét, tescoba vettünk neki zenélő csigabigát, ami játszik dallamot is, dobot is, meg vannak rajta külön billentyűk. De imádja a telefonom, kulcsom, a távirányítót, a muskátlit,amikor szedem le a szárazat,azt elkapja!:) De ugyanúgy el tud lenni egy szőlőlevéllel is.:D Néha azok jönnek be,amikért egy fillért sem adsz ki! Ja,eszembe jutott még egy!Nemrég vettünk a tescoban féláron egy kukucskálós könyvet, hát azt is imádja!De alapvetően a leporellokat nagyon szereti nézegetni.Meg a fűszertartót.Meg az ásványvizes palackot.Meg az üvegmosó kefét.....:D:D:D
2011. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minem ami nem játék:-)))
2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!