Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat ajánlanátok...

Milyen játékokat ajánlanátok amik már nálatok beváltak?

Figyelt kérdés

8 hónapos lesz a kisfiam. Úgy látom most jött el az az idő, hogy a meglévő játékai közül van már ami nem érdekli, szeretnék neki venni majd játékokat. Mi az ami nektek már bevált, vagy nagyon nem vált be és megbántátok, hogy megvettétek? Ülni még nem tud, de forog és kúszik. Folyamatosan veszem neki a játékokat, újat, teszvesz-est, akciósat, de volt már olyan amit nagyon megbántam és így utólag már nem venném meg. Tudom, hogy minden baba más és más érdekli, de kíváncsi lennék, hogy kinek mi jött be, vagy éppen nem jött be. Nekem ami a legjobban bevált az a hinta volt, annyira sokat segített, de sajnos kinőtte. Amit megbántam az egy játék telefon..gondoltam majd így az enyém megmenekül a folyamatos rágcsálástól, hát nem :)

Előre is köszi!


2011. júl. 15. 10:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi, ment a zöld kezecske..igen a pet palack nálunk is menő :)
2011. júl. 22. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!