Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó dolognak tartjátok az...

Jó dolognak tartjátok az állathangokat utánzó nyomkodós játékokat? Hol lehet olyat venni, és milyen árkategória lehet?

Figyelt kérdés

Nincs itthon semmilyen hangot kiadó játékunk, és valami nyomkodós állatosra gondoltam, most lesz egy éves. Ezért érdekelne, hogy hasznos dolognak tartjátok-e?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 15. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bármelyik játékboltban találsz ilyet. árat nem tudok,mert sok féle van.a mienk 2ezer körüli volt,de szerintem van olcsóbb is.

végülis jó dolog mert megtanulja az állatok nevét és hogy milyen hangot ad ki.nagyon szeretik a kicsik,-bár néha kiakadtam amikor egésznap nyomkodta..!

2011. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Corában nézegettem az ilyen könyveket. Jó dolog, csak kicsit drága. (pontosan már nem emlékszem, h mennyibe került, hülyeséget meg nem akarok írni)
2011. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem rosszak, csak arra vigyázz, ne legyen túl hangos (vagy legyen állítható a hangerő), mert megőrülsz tőle:) Egyszer egy másfél órás autózáson végig azt hallgattuk: BÚÚÚÚÚÚÚ - BOCIIII!!! és visított, ha el akartuk venni:)

az ára 2000- akár 10-15-ig, attól függ, milyet veszel.

2011. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!