Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergiás lenne? Tegnap...

Allergiás lenne? Tegnap kaptunk a mandulájára a kislányomnak Augmentin duó-t,15 hós, mára még e tenyerén is kiütések vannak. Helyettesítő dokinál voltunk, de már ő sem rendel . Mit csináljak, ne adjam neki már este?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A férjem pont ugyanígy járt, csak ő a tablettával:)

A doki azt mondta h. kizárt hogy allergiás lenne, de azért allergia ellenes gyógyszert írt fel neki, és másik antibiot. Pár nap és elmúlt.

Szerintem ne add neki, de kellene valamit íratni helyette. Ügyelet, ha más nincs...

2011. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen!!!!Nálunk ugyan ez volt!!!Levittem az ügyeletre,kapott fenistil cseppet és abba kellett hagyni a gyógyszert.Bár nálunk nem ez volt az elő,mert ugye azt mondják az orvosok egy eset nem eset.Nekünk másodszorra is kiütötte,így amoxicilin letudva.Vidd el az orvoshoz,mutasd meg neki!
2011. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok....ne add be neki a következő adagot semmiképp,és vidd le az ügyeletre tényleg,nehogy gondd legyen.Bocsi,nem megijeszteni akarlak!
2011. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia a lányomnál először ugyan így jelentkezett kihívtam az orvost hogy nézze már meg mert a gyerek tetőtől talpig tiszta pötty és szerintem az Augmetin duótól van neki kijött és azt mondta hogy nem ez nem allergia csak biztos a melegtől kipattogzott beadott neki egy augmentin duót injekció formába hozzáteszem 17 hós volt akkor a lányom ahogy elment a doki és elkezdett neki hatni a gyógyszer a lányom szinte fulladozott akkor azonnal hívtam a mentőket mire kiértek olyan szinten rossz állapotba volt a lányom hogy kimondhatatlan és igen az augmentintől volt és melegkiütés volt hannem allergiás reakció azóta orvost váltottunk de ha meghallanám hogy augmentint akarnak neki felírni rá is borítanám az asztalt
2011. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen úgy néz ki allergiás. Ebben az esetben ne add be. Ha vidéki vagy, nyugodtan hívd fel a Heim Pál Gyermekkórházat, hogy mit tegyél. Segíteni fognak.
2011. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13:26 az amoxicilinra érzékeny akkor ő is,mint az én fiam.Ne csak az augmentint ne engedd hanem semmi más amoxicilin tartalmú gyógyszert,mert ugyan ez lesz!
2011. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!