Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam a babakocsib...

Hogyan szoktassam a babakocsiba? Nektek mi a tapasztalatotok, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

2 hónapos babámmal nem igazán tudok 20 percnél többet sétálni. Elég hamar sírni kezd, aminek hatalmas üvöltés a vége. Vagy úton-útfélen mellre teszem, hogy valamelyest megnyugodjon és mehessünk tovább, vagy rohanok haza az ordító gyerekkel. A kiveszem, megnyugtatom és visszateszem nem jött be. Fontos lenne, mert van egy nagy mozgásigényű kutyám is és egyedül vagyok otthon.

Irigykedve nézem a parkban sétáló kismamákat, miközben rohanok haza a visító kincsemmel és csalódott ebemmel. Mit tanácsoltok?


2011. júl. 15. 14:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

próbáld ki, amit pár válasszal előbb linkeltem youtube-ról (szerintem ott jól elmutogatják, ha nem érted a szöveget, akkor is)... ilyenkor nyáron én ezt a kötést szeretem a legjobban, egy kis gyakorlás és könnyen meg kötöd bárhol (én eleinte tükör előtt gyakoroltam :D)

később meg háton, na az több gyakorlást igényel (és többet is kellett kutakodni mire a nekem megfelelőt megtaláltam, mert elég nagyok a melleim, ezért nem mindegyik kényelmes), de ha én meg tudtam tanulni, akkor tuti más is.

2011. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!