Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Mi a véleménye...

Kedves Anyukák! Mi a véleményetek a gyerekkomp használatáról? Szép napot! egy kezdő anyuka

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
mi használtunk, sokat tiltják, de nekünk semmi bajunk. 10 hónapos volt és önállóan megy!!!!
2009. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem et gyerek függő is hisz nálunk a fiam haszmálta és imádta, viszont a lányom egyszerűen nem volt hajlandó vele menni és nem is szeretett benne lenni.
2009. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Én is vettem,ki is fogjuk próbálni ha egy kicsit nagyobb lesz.De én nem mertem volna ezt a kérdést feltenni ezen az oldalon.
2009. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Megoszlanak a vélemények. Sokan lefognak pontozni, de nekem nincs ellene kifogásom:)

Mi használtuk a lánykámnál 8 hónpos korától, most 11 hónapos. Nem egész nap volt benne, hanem mindig keveset, átlag 15 percet egy nap. Már nem igazán használjuk, mert lépked már:)

Egyébként a nagyobbik lányomnál is használtuk( Ő most lesz 13 éves:) ). Neki sem volt tőle semmi baja!!

Szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy használja-e vagy nem.

Boldog babázást:)

2009. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha lehet hagyd ki az életéből a kompot!Ha jobban megfigyeled a kompba nem járni tanul,hanem"söprögetö"mozgássa löki magát,ami kifejezetten árthat a járástanulásnál,a boka izmainak,izületeinek!Akkor inkább tedd le a földre,és amit tud önállóan azt csinálja.annyi inger éri,hogy hamar megtanul járni,és nem utolsó szempont leülni, esni is hogy ne sérüljön meg!
2009. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi kompunk a padláson van, és ott is marad. Én nem fogom használni. Ez a dolog valóban megosztja a közvéleményt, minden anyukának magának kell mérlegelnie, hogy használja-e. Én nem is vettem volna, de ajándékba kaptuk még az első gyereknél. Vele használtuk. A másodiknál már elő sem vettük. Mindkettő 13 hónaposan tanult meg menni. A harmadik babám még csak 3 hónapos, de én nem szeretném használni a kompot. Feleslegesnek tartom.
2009. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem hasznos
2009. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen-igen megoszlanak a vélemények a kompot illetően!

Én mint gyógytornász mondom ha lehet ne használjátok!Mindent a maga idejében kell megtanulnia minden segítség nélkül és meg is fogja!:)Járókát ajánlom:)

2009. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Szia.Én is szeretnék venni a fiamnak aki most 7hónapos és 9kg.Sajna nem nagyon van el egyedül,én meg nem bírom egész nap cipelni,mert leszakad a hátam,derekam.Azért gondoltam,hogy veszek neki és egy hónap múlva belerakom,hátha könnyebb lesz így.Az öcsémnek és az unokaöcsémnek is volt,mind a ketten imádták és nagyon hamar megtanultak járni,és nem lett semmi bajuk(20 és 10évesek:D
2009. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Nekünk is volt és nem vettem észre, hogy hátráltatta volna a mozgásfejlődésben. 6 hónaposan felállt és felült, 7 hósan mászott, 10 hónaposan elindult, mindezt úgy, hogy nem erőltettünk semmit. Mióta megy, azóta tologatja a kompot.

A járókára had jegyezzem meg, hogy nálunk fa van, ebben akárhányszor elesett akkorát csattant a feje, hogy még. Anyuméknál hálós, abban meg folyton elcsúszott és nem bírt felállni, úgyhogy soha nem használtuk, de biztos jó dolog. Felesleges pénzkidobás volt

2009. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!